Boxovací pytel DBX BUSHIDO Elite 130 cm, červený, prázdný

Boxovací pytel DBX BUSHIDO Elite 130 cm, červený, prázdný

Kód 30-B1-443
EAN: 5902539018332
Záruka: 2 roky
Výrobca: BUSHIDO
60.71 EUR
Skladom 5 ks

Boxovacie vrece DBX BUSHIDO 130 x 40 cm vo verzii Elite z materiálu Rexine.... Viac informácií

Opis produktuParametre


Boxovacie vrece DBX BUSHIDO 130 x 40 cm v prevedení Elite je vyrobený z inovovanej syntetickej kože Rexine, ktorá parametre predčí aj prírodné kožu.
Rexine kombinuje vzhľad a pružnosť prírodnej kože s odolnosťou syntetickej kože a nie je potrebné ho impregnovať. O Rexinu sa hovorí ako o "kožu novej generácie".
Rozmery vrecia 130 x 40 cm sú ideálne pre domáce tréningy. Vrece je dodávaný prázdny a po vyplnení textilnými materiálmi sa jeho hmotnosť pohybuje okolo 40 kg. Dĺžka vreca vrátane reťazí je 160 cm a je tak vhodný do miestností s výškou stropu 210 - 260 cm.
Pre väčšiu pevnosť a bezpečnosť sú nosné popruhy pokryté kožou, prišité ražnú niťou a vybavené kovovými nitmi. Dno vreca je vybavené oceľovým okom pre použitie gumových expanderov, ktoré obmedzia pohyb a hojdanie vreca. Nosné reťaze sú zakončené S-háky pre rýchle zložení vrecia.


Parametre:

  • Materiál: syntetická koža Rexion
  • Otočné závesné oko zamedzujúci zakrútenie reťazí
  • Trojuholníkové motnážní oka, chráni popruhy proti poškodeniu
  • Ideálna výška miestnosti je 210 - 260 cm
  • Vrece je dodávaný prázdny


Upozornenie:

  • Záruka 24 mesiacov

Tento parameter označuje, ktoré vreco je predmetom ponuky.

Plné vreco sa dodáva už naplnené, stačí ho zavesiť a môžete trénovať.

Prázdne vreco je nenaplnené.

Čiastočne naplnené - tieto vrecia sú naplnené pod limit 30 kg na prepravu bežnou prepravnou službou, zvyšok náplne sa prepravuje v samostatnom balíku a pred použitím je potrebné vrece doplniť.

Prázdne s oddelenou náplňou - táto hodnota sa najčastejšie vyskytuje v kategórii "Heavy Bag", ktorá je naplnená gumovým granulátom. V zásielke dostanete samostatne prázdne vrecie a niekoľko vrecúšok s náplňou, ktorú je potrebné pred použitím vreca naplniť.

Vrece: Prázdne

Tento parameter udáva maximálnu hmotnosť vreca. Ak je táto hodnota prekročená, dochádza k porušeniu záručných podmienok a môže dôjsť k poškodeniu vreca počas tréningu.

Maximálna hmotnosť vreca: 60 kg
Výška pytle: 130 cm
Priemer vreca: 40 cm

Tento parameter udáva celkovú výšku vaku a pomáha určiť minimálnu výšku ukotvenia vaku - k celkovej výške pripočítajte 40 cm. Napríklad 130 cm vysoké vrece má výšku so závesmi 170 cm a je potrebné ho ukotviť do výšky 210 cm (170 + 40 = 210). Reťaze je samozrejme možné skrátiť, ale potom sa strieška zdeformuje, preventívne odporúčame zakúpiť rozperný krúžok. 

Výška vrátane závesov: 170 cm
Otvor na úpravu plnenia: Šnurovanie
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní