sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Primo

Ponúkame vám len regály najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú konštrukčnou stabilitou a pozinkovaným povrchom, ktorý dokonale chráni naše výrobky pred koróziou.

Sú vyrobené z tvarovaného oceľového plechu a podopreté skrutkovým spojom, takže vydržia dlhé roky bez ohľadu na to, ako ich používate. Tu navrhnuté modely sa líšia len veľkosťou, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa lepšie hodí do priestoru, ktorý zariaďujete.

Najväčšou výhodou nami vyrábaných regálov je materiál, ktorý používame na výrobu políc v systéme Primo II. Hovoríme samozrejme o MDF doskách, ktoré zaručujú maximálnu odolnosť, vysokú nosnosť a úplnú bezpečnosť pre ľudské zdravie aj životné prostredie. Estetický vzhľad police určuje plne ekologická doska s hladkým povrchom. To sa ukazuje ako veľmi dôležité, najmä v oblastiach, ako sú obchody a kancelárie. To samozrejme nič nemení na tom, že naše regály sú vhodné aj do skladov, dielní a výrobných hál.

Z našej strany ponúkame plne profesionálny servis už od prvého kontaktu a výberu regálovej jednotky. Náš kvalifikovaný a priateľský personál vám rád odpovie na všetky otázky a pomôže vám vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Náš kvalifikovaný a priateľský personál vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Vybrať si môžete aj z modelov:

- policové regály Steel, ktoré majú rám z pozinkovanej ocele a police z oceľového plechu s nosnosťou 90 kg

- policové regály Strong, ktoré majú rám z pozinkovanej ocele a police z pevných MDF dosiek s nosnosťou 300 kg

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.