sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Steel

Oceľový regál Steel je skrutkovacie vyhotovenie s rozmermi 180x90x40 cm a piatimi spoľahlivými policami, z ktorých každá má nosnosť 90 kg. Využíva oceľový plech, skrutkový systém skladania a pozinkovanú povrchovú úpravu, ktorá chráni celý stojan pred poškodením koróziou.
Skrutkovaný oceľový regál možno ľubovoľne nastaviť, pokiaľ ide o usporiadanie samotných políc. To je možné vďaka veľkému počtu montážnych otvorov umiestnených pozdĺž ramien stojana. Vďaka týmto otvorom je možné spojiť niektoré kovové police do série a tiež pripevniť zadné časti políc k stene, aby sa zvýšila ich už aj tak dostatočná stabilita.
Naše regály sú vhodné do skladovacích priestorov, kde je dôležitá stabilita a funkčnosť. Taktiež pre interiéry, ktoré si vyžadujú reprezentatívnejší vzhľad, ako sú kancelárie alebo obchody. Esteticky príťažlivý dizajn, precízne spracovanie a použitie vhodných materiálov však vytvárajú výrobok, ktorý v každom ohľade uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky. Najlepšie to dokazujú neustále pozitívne komentáre našich verných zákazníkov.
V každej polici nájdete robustné konštrukčné prvky, police z profilovaného plechu, uholníky na spevnenie spojov, montážnu súpravu a plastové nožičky, ktoré zabraňujú poškriabaniu podlahy. V balení nájdete aj jednoduchý návod na inštaláciu a dvojročnú záruku.
Dúfame však, že naše výrobky splnia všetky vaše požiadavky. Aby sme sa uistili, že je to tak, poskytujeme kompletnú pomoc už vo fáze výberu konkrétneho stojana. Naši skúsení a priateľskí zamestnanci zanalyzujú vaše potreby a poradia vám najvhodnejší model pre váš konkrétny prípad.

Vybrať si môžete aj z modelov:

- policové regály Primo, ktoré majú rám z pozinkovanej ocele a police z pevných MDF dosiek s nosnosťou 100 kg

- policové regály Strong, ktoré majú rám z pozinkovanej ocele a police z pevných MDF dosiek s nosnosťou 300 kg

filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Skladový regál MARBO Steel 180x90x40-5
MARBO
Skladový regál MARBO Steel 180x90x40-5
Kód: MA-RE-074
Záruka 2 roky
51.02 EUR
Na objednávku do 60 dní
heartObľúbenýcomparePorovnať
Skladový regál MARBO STEEL s policemi z ocelového plechu s celkovou nostností 450 kg.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.