Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní
Filtrovanie produktov
StavVýrobcaSéria

Steel

Filtrovať

Oceľový regál Steel je skrutkovacie vyhotovenie s rozmermi 180x90x40 cm a piatimi spoľahlivými policami, z ktorých každá má nosnosť 90 kg. Využíva oceľový plech, skrutkový systém skladania a pozinkovanú povrchovú úpravu, ktorá chráni celý stojan pred poškodením koróziou.
Skrutkovaný oceľový regál možno ľubovoľne nastaviť, pokiaľ ide o usporiadanie samotných políc. To je možné vďaka veľkému počtu montážnych otvorov umiestnených pozdĺž ramien stojana. Vďaka týmto otvorom je možné spojiť niektoré kovové police do série a tiež pripevniť zadné časti políc k stene, aby sa zvýšila ich už aj tak dostatočná stabilita.
Naše regály sú vhodné do skladovacích priestorov, kde je dôležitá stabilita a funkčnosť. Taktiež pre interiéry, ktoré si vyžadujú reprezentatívnejší vzhľad, ako sú kancelárie alebo obchody. Esteticky príťažlivý dizajn, precízne spracovanie a použitie vhodných materiálov však vytvárajú výrobok, ktorý v každom ohľade uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky. Najlepšie to dokazujú neustále pozitívne komentáre našich verných zákazníkov.
V každej polici nájdete robustné konštrukčné prvky, police z profilovaného plechu, uholníky na spevnenie spojov, montážnu súpravu a plastové nožičky, ktoré zabraňujú poškriabaniu podlahy. V balení nájdete aj jednoduchý návod na inštaláciu a dvojročnú záruku.
Dúfame však, že naše výrobky splnia všetky vaše požiadavky. Aby sme sa uistili, že je to tak, poskytujeme kompletnú pomoc už vo fáze výberu konkrétneho stojana. Naši skúsení a priateľskí zamestnanci zanalyzujú vaše potreby a poradia vám najvhodnejší model pre váš konkrétny prípad.

Vybrať si môžete aj z modelov:

- policové regály Primo, ktoré majú rám z pozinkovanej ocele a police z pevných MDF dosiek s nosnosťou 100 kg

- policové regály Strong, ktoré majú rám z pozinkovanej ocele a police z pevných MDF dosiek s nosnosťou 300 kg

Zobraziť viac