Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní
Filtrovanie produktov
Cenový limitStavVýrobcaSériaCelková nosnosťVýškaŠírkaHĺbkaPočet polícHmotnosť

Strong

Filtrovať

Objavte kolekciu silných úložných regálov Strong II. V ponuke nájdete širokú škálu modelov, ktoré sa líšia veľkosťou a hmotnosťou, ako aj možnosťou výberu z piatich alebo šiestich políc. Vyznačujú sa vysokou nosnosťou, keďže každá polica má nosnosť tristo kilogramov. Ako sa to stalo? Pri príprave našich výrobkov pre potenciálnych používateľov nevolíme drevotrieskové dosky, ale vysokokvalitné MDF, ktorých pevnosť je oveľa uspokojivejšia. Okrem toho ide o výrobok, ktorý je plne šetrný k životnému prostrediu a ktorého používanie nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre ľudské zdravie ani pre životné prostredie ako celok.

Uvedené výrobky boli vyrobené len z tých najlepších surovín. Oceľový plech, pevná zostava skrutiek a pozinkovaná povrchová úprava na ochranu proti korózii zaručujú bezpečný výrobok veľmi dobrej kvality. Viacero montážnych otvorov zase umožňuje ľubovoľné usporiadanie políc a tiež voľnú kombináciu viacerých políc naraz na zväčšenie úložného priestoru. Okrem toho majú kovové rámy políc na zadnej strane otvory na trvalé pripevnenie k stene. Takto si môžete byť istí maximálnou stabilitou konštrukcie, aj keď sú police umiestnené na náročnom povrchu, ktorý je náchylný na nárazy, pošmyknutia a otrasy.
Regály z tohto radu sú vhodné na použitie v skladoch, obchodoch, veľkoobchodoch a kanceláriách. Ich elegantný dizajn znamená, že okrem funkčnosti je kľúčová aj špecifická estetika. Produkty, ktoré sú k dispozícii zákazníkom, tak nielenže pomáhajú bleskovo vyriešiť problém s organizáciou priestoru, ale umožňujú aj správne a esteticky atraktívne vystavenie sortimentu.

Vybrať si môžete aj z modelov:

- policové regály Steel, ktoré majú rám z pozinkovanej ocele a police z oceľového plechu s nosnosťou 90 kg

- policové regály Primo, ktoré majú rám z pozinkovanej ocele a police z pevných MDF dosiek s nosnosťou 100 kg

Zobraziť viac