Arašídové máslo KFD Mr. Masel hladké 1 kg

Arašídové máslo KFD Mr. Masel hladké 1 kg

Kód KF-01-113
EAN: 5901947664339
Záruka: 2 roky
Výrobca: KFD
6.74 EUR
Skladom 5 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

Arašidový krém MR. Maslo je 100 % prírodné, vyrobené z pražených arašidov, ktoré sa získavajú udržateľným spôsobom pestovania. Orechy melieme bez akýchkoľvek prísad, až kým nedosiahnu hladkú konzistenciu.... Viac informácií

Opis produktu

Arašidový krém MR. Maslo je 100 % prírodné, vyrobené z pražených arašidov, ktoré pochádzajú z udržateľných pestovateľských postupov. Orechy melieme bez akýchkoľvek prísad, až kým nedosiahnu hladkú konzistenciu.
> Náš výrobok neobsahuje žiadne prídavné látky, takže je zdravšou alternatívou mnohých výrobkov tohto typu (arašidových pást a krémov), ktoré nájdete v obchodoch. Podľa nášho názoru je skvelým riešením pre všetkých milovníkov športu, zdravého životného štýlu a výživy, pretože nielenže uspokojí chuť na sladké, ale poskytuje aj množstvo výživových hodnôt.
> KFD Mr. Butter Peanut Cream je výrobok s vysokým obsahom vlákniny a nenasýtených tukov (mono- a polynenasýtených mastných kyselín) a tiež bohatým zdrojom rastlinných bielkovín, vitamínov a minerálov (najmä vitamínu B3 a draslíka) [1].
> Maslo v "mäkkej" verzii - má hladkú štruktúru.

Arašidový krém neobsahuje žiadne pridané látky, ako napríklad:
- Palmový olej
- Soľ
- Cukor

Tabuľka nutričných hodnôt:Poznámky k výrobku: Keďže krém je 100 % prírodný a neobsahuje žiadne tvrdidlá, uvoľňuje prirodzený olej. Pred použitím premiešajte. Pred odskrutkovaním nádoby môže olej spôsobiť aj odlupovanie ochranného uzáveru - to neznamená poškodenie výrobku ani to, že výrobok nie je zdravý. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.
> Zdroj: [1] - https://ndb.nal.usda.gov/ndb/search/list

Informácie na štítku výrobku:
KFD MR. MASEL - Peanut Cream Smooth je 100% prírodný produkt vyrobený zo suchých pražených arašidov. Výrobok neobsahuje žiadne prídavné látky.
Zloženie: pražené arašidy (100 %). Informácie pre alergikov.
Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Pred použitím dobre premiešajte kvôli prirodzenému procesu oddeľovania tuku od orechovej hmoty. Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení.
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní
Nutričné hodnoty 100 g
Energetická hodnota 614 kcal / 2543 kJ
Tuky / z toho nasýtené mäsové kyseliny 50 g / 7 g
Sacharidy / z toho cukry 9 g / 5 g
Vlákno 9 g
proteín 28 g
Sol 0 g