sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Posilňovacie lavice

Posilňovacie lavice uľahčujú mnohé typy cvičení. V závislosti od ich tvaru a uhla ich možno použiť na "tvarovanie brucha", posilňovanie hornej časti tela alebo precvičovanie chrbtových svalov. Lavice sú vyrobené z mäkkých, ale odolných materiálov na pohodlné cvičenie. Zámky nôh umožňujú nasmerovať váhu na správne svalové partie bez toho, aby ste zaťažovali kolenné kĺby.

Lavice na cvičenie môžu mať nastaviteľnú výšku, uhol sklonu operadla a ďalšie parametre, takže na nich môžu cvičiť ľudia s rôznou výškou a telesnou hmotnosťou. Všetky modely lavičiek, ktoré ponúkame v našom obchode, sú vybavené gumovými koncovkami nôh, ktoré zabraňujú ich posúvaniu aj na hladkých povrchoch. Mnohé z týchto výrobkov sa dajú po skončení cvičenia zložiť, takže sú ideálne pre menej priestranné domácnosti.

Posilňovacie lavice - základné vybavenie posilňovne
Tréningové lavičky sú jedným z najbežnejších prvkov profesionálneho vybavenia posilňovne. Čoraz viac ľudí si ich zaobstaráva aj na domáci tréning. Ich výhodou je malá veľkosť, ktorá ide ruka v ruke s odolnosťou a predovšetkým funkčnosťou. Môžete na nich vykonávať rôzne cvičenia.

Ktoré svalové partie môžete precvičovať na lavičke?
Tréningová lavica umožňuje precvičiť takmer všetky svaly tela, najmä brušné a prsné svaly. Cvičenie na lavičke umožňuje tieto časti tela vhodne posilniť a vytvarovať. Je to tiež ideálny spôsob, ako zlepšiť celkovú kondíciu, zdravie a pohodu. Správne vykonávaný tréning na lavičke tiež podporuje správnu funkciu chrbtice a pomáha udržiavať správne držanie tela.

Benchové lavičky
Jedným z obľúbených typov tréningovej lavice je takzvaná benchová lavička. Eliminuje riziko nadmerného zaťaženia kĺbov a svalov počas cvičenia. Tréning s činkami v sede tiež pomáha nasmerovať silu do oblasti ramien a paží. Ponúkame len lavičky vyrobené z vysoko odolných komponentov, ktoré sú vhodné na veľmi ťažké zaťaženie. Jednou z nich je lavička Marbo s nastaviteľným operadlom v niekoľkých úrovniach, ktorá umožňuje vykonávať širokú škálu cvikov s činkami aj v sede a v ľahu.

Scottova lavička (modlitebňa)
Modlitebná lavička (Scottova lavička) je zariadenie určené predovšetkým na formovanie bicepsov a predlaktí. Tento typ cvičebnej lavice sa skladá zo sedadla a opierky na ruky, takže môžete vykonávať koncentrované cvičenia so závažiami. Modlitebné lavice, ktoré ponúkame, majú robustnú konštrukciu a kompletný systém nastavenia, ktorý vám poskytne optimálnu oporu pre vašu výšku, ako napríklad Scottova lavica MH-L105.

Šikmá lavička
Tento typ lavičky je určený špeciálne na precvičovanie brušných svalov. Nájdete tu šikmú lavičku na brušné svaly, ktorej všestranná konštrukcia vám umožní vykonávať rôzne cviky na aktiváciu všetkých svalov dolnej časti tela.

Variabilné lavičky
Táto všestranná cvičebná lavica umožňuje najširšiu škálu cvičení. Skvelým príkladom je multifunkčná cvičebná lavica, ktorá okrem iného umožňuje:

Tlaky na hrudník s jednoručnou činkou - lavička, pozície hore a dole (prsné svaly)

Tlak na ramená s oporou chrbta, bez opierky chrbta (ramená)

Príťah s činkou na jednej ruke v polohe na chrbte (chrbtové svalstvo)

Plný rozsah extenzií a rotácií nôh pre brušné svaly

Drepy (nohy)

Predovšetkým s možnosťou zakúpenia stojana pod veľkú činku a adaptéra na predkopávanie a zakopávanie nad hlavou.

Tréningová lavica na domáce cvičenie - ktorú si vybrať?
V našom obchode nájdete širokú ponuku tréningových lavíc, ktoré môžete ľahko prispôsobiť svojim potrebám a priestoru vyhradenému na domáci tréning. Na silných profiloch pre pokročilých športovcov nájdete skladacie cvičebné lavice aj obojstranne nastaviteľné lavice. Pri nákupe venujte pozornosť maximálnemu zaťaženiu cvičebných lavíc, spôsobu montáže a veľkosti, aby bolo cvičenie na lavičke nielen efektívne, ale aj pohodlné.

filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.