Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní
Filtrovanie produktov
Cenový limitStavVýrobcaVýkon motoraVýkon motoru - špičkovýMaximálna rýchlosťNastaviteľný sklonMaximálny uhol náklonuDĺžka bežeckej plochyŠírka bežeckej plochyPočet tréningových programovDisplejTlmená bežecká plochaMultifunkčný počítačBezpečnostný kľúčMobilná aplikáciaTelemetriaUSB portTransportné kolesáNosnosťHmotnosťKategória použitia

Bežecké pásy

Filtrovať

Bežecký pás vám umožní trénovať beh v pohodlí vašej obývačky s mnohými výhodami, ako je pohodlie, keď vonku prší, alebo tréning pri sledovaní televízie. Pravidelný beh môže zlepšiť fyzickú kondíciu, podporiť kardiovaskulárny systém a spaľovať tuky.

Pri výbere bežeckého pásu sa zamerajte na jeho hmotnostnú kapacitu, výkon motora a veľkosť bežeckej plochy:

- Hmotnostná kapacita bežeckého pásu závisí od hmotnosti používateľa a rýchlosti behu. Ak chcete behať rýchlo a intenzívne, je dobré mať určitú rezervu v nosnosti trenažéra. Nosnosť sa zvyčajne vzťahuje na hmotnosť a životnosť trenažéra.

- Výkon motora sa udáva v koňoch a je dôležité ho zohľadniť v závislosti od spôsobu používania trenažéra. Ak chcete trénovať často a dlhodobo alebo ak ste ťažší, je dobré zvoliť výkon motora okolo 3,5 HP, ak budete na trenažéri trénovať príležitostne, bude vám stačiť 2,0 HP.

- Veľkosť bežeckej plochy priamo súvisí s rýchlosťou behu, čím rýchlejšie bežíte, tým širšiu plochu potrebujete.

Zobraziť viac