Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní
Filtrovanie produktov
Cenový limitStavVýrobca

Príslušenstvo

Filtrovať

Podlahy, gumová dlažba, dopadová dlažba, certifikovaná dlažba, príslušenstvo, spojovacie kolíky

 

Vonkajšie záťažové krytiny sa najčastejšie využívajú na dopadové plochy na detských a viacúčelových ihriskách, v športových halách, na tenisových kurtoch a zimných štadiónoch, ale aj ako chodníky, pešie zóny a parkoviská. Dajú sa využiť aj na obloženie balkónov, terás a bazénov. Skvele tlmí zvuky a nárazy a zároveň sú odolné voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, bez problémov znesú teploty od -40 ° C do 90 ° C. Navyše sú dlaždice bezpečné, elastické, vodopriepustné, majú protišmykovú povrchovú úpravu, čím šetria kĺby a znižujú riziko zranenia a sú zdravotne nezávadné.

K dispozícii sú 2 základné typy plus spojovacie kolíky:

  • Gumová dlažba sú panely štvorcového tvaru s rozmermi 50x50 cm. Vyrába sa v štyroch výškach od 2 do 4.5 mm, čím je doska vyššia, tým viac absorbuje nárazy. Z rubovej strany je dlažba vybavená rastrovým drážkovaním, ktoré umožňuje odvod vody. Medzi základné vlastnosti patrí vodopriepustnosť, nešmykľavosť povrchu, odolnosť proti UV žiareniu, elastickosť, a ďalšie. Na výber sú buď hladké gumové dosky alebo s povrchom z umelej trávy.
  • Dopadová dlažba spĺňa normy podľa EN 1177 s deklarovanou výškou pádu. Každý raster dodáva dlažbe inú mäkkosť/pevnosť, veľkosťou rastra je teda daná kritická výška pádu HIC. Platí, že čím väčší je raster, tým vyššia je HIC a tým je aj dlažba bezpečnejšia. Vysoké rastre sa najčastejšie používajú na detských ihriskách okolo vysokých herných prvkov. Nízke rastre potom na workoutových a domácich ihriskách, pod hojdačkami, šmykľavkami alebo v miestach bez herných prvkov.

  • Všetky typy dlaždíc jednoducho spojíte spojovacími kolíkmi, ktoré nájdete v sekcii Príslušenstvo
Zobraziť viac