Batoh NILS Camp CBT7101 Arsaken

Batoh NILS Camp CBT7101 Arsaken

Kód 15-07-100
EAN: 5907695597295
Záruka: 2 roky
Výrobca: NILS CAMP
31.35 EUR
Skladom 184 ks

Batoh NILS Camp CBT7101 Arsaken je ideálnou voľbou pre všetkých príležitostných turistov a milovníkov prírody. Objem 35 litrov, 4 priehradky, 2 vrecká, 3 vrecká na zips, hrudný a bedrový pás.... Viac informácií

Opis produktu


Batoh NILS Camp CBT7101 Arsaken je ideálnou voľbou pre všetkých turistov a outdoorových nadšencov.
Model Arsaken má celkom 4 priehradky s celkovým objemom 35 litrov. Veľká hlavná komora sa otvára pomocou obojsmerného zipsu, priestor je dostatočne veľký na uloženie všetkých vecí potrebných napríklad na celodenný výlet s deťmi a v komore je malé vrecko na zips, do ktorého možno uložiť napríklad peňaženku. Do prednej hornej priehradky sa zmestia drobné predmety, napríklad powerbanka alebo mobilný telefón. Do veľkej prednej komory sa zmestia dokumenty a zložky až do veľkosti A4. Spodná komora je určená napríklad na topánky alebo spací vak. Po stranách batohu sú 2 priehradky zo sieťoviny, do ktorých sa zmestí napríklad fľaša na vodu, dlhšie predmety sa dajú dodatočne upevniť pomocou popruhov s prackou. Posledné 2 vrecká na zips sa nachádzajú na bedrovom popruhu a možno ich použiť napríklad na mince alebo kľúče od domu. Cez spodnú komoru vedú 2 dĺžkovo nastaviteľné popruhy, pod ktoré môžete pripevniť napríklad matrac.
Polstrovaný chrbát zo sieťoviny je vybavený systémom NILS Vent, ktorý zabezpečuje cirkuláciu vzduchu medzi batohom a chrbtom, čím znižuje potenie. Pohodlné, polstrované popruhy sú dĺžkovo nastaviteľné. Na hornej strane je popruh na prenášanie alebo zavesenie batohu. Na lepšie rozloženie nákladu je batoh Arsaken vybavený hrudným a bedrovým pásom.


Parametre:

  • Materiál: Nylon
  • Rozmery a objem batohu: 49 x 28 x 19 cm, 35 litrov
  • 4 priehradky, 2 vrecká, 3 vrecká na zips
  • Hmotnosť: 850 g


Poznámka:

  • Certifikát, štandard:
  • Záruka: 24 mesiacov
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní