Batoh NILS Camp CBT7176 Quest

Batoh NILS Camp CBT7176 Quest

Kód 15-07-120
EAN: 5907695597233
Záruka: 2 roky
Výrobca: NILS CAMP
27.43 EUR
Skladom 93 ks
Pri nákupe nad 90 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
3% zľava na každý nákup pre registrovaných zákazníkov

Batoh NILS Camp CBT7176 Quest je ideálnou voľbou pre všetkých príležitostných turistov a outdoorových nadšencov. Objem 40 litrov, 3 priehradky, 2 vrecká, hrudný a bedrový pás.... Viac informácií

Opis produktu


Batoh NILS Camp CBT7176 Quest je ideálnou voľbou pre všetkých turistov a outdoorových nadšencov.
Model Quest má celkom 3 priehradky s celkovým objemom 40 litrov. Veľká hlavná komora sa otvára pomocou dvojcestného zipsu, priestor je dostatočne veľký na uloženie všetkých vecí potrebných napríklad na celodenný výlet s deťmi. Do strednej komory sa zmestia dokumenty a zložky až do veľkosti A4. Predná priehradka je určená na menšie predmety, ako je peňaženka alebo mobilný telefón. Po stranách batohu sú 2 priehradky zo sieťoviny, do ktorých sa zmestí napríklad fľaša na vodu, dlhšie predmety sa dajú dodatočne upevniť pomocou popruhov s prackou. Na vonkajšej strane hlavnej priehradky sa nachádza konektor USB, ktorý možno pripojiť k powerbanke vo vnútri priehradky. Pútka na bokoch slúžia na pripevnenie turistických palíc. Na prednom vrecku nájdeme reflexný štítok, ktorý zvyšuje bezpečnosť za šera.
Polstrovaný chrbát zo sieťoviny je vybavený systémom NILS Vent, ktorý zabezpečuje cirkuláciu vzduchu medzi batohom a chrbtom, čím znižuje potenie. Pohodlné, polstrované popruhy sú dĺžkovo nastaviteľné. Na hornej strane nájdeme pohodlnú rukoväť na nosenie batohu v ruke a pútko na zavesenie batohu. Na lepšie rozloženie nákladu je batoh Quest vybavený hrudným a bedrovým pásom. V krížovej časti hrudného pásu sa ukrýva praktická píšťalka.


Parametre:

  • Materiál: Nylon
  • Rozmery a objem batohu: 49 x 28 x 22 cm, 40 litrov
  • 3 priehradky, 2 sieťované vrecká
  • Hmotnosť: 550 g


Poznámka:

  • Certifikát, štandard:
  • Záruka: 24 mesiacov
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní