Zátěžový pás DBX BUSHIDO DBD-W-5, 1-10 kg

Zátěžový pás DBX BUSHIDO DBD-W-5, 1-10 kg

Kód 30-B1-394
EAN: 5902539010688
Záruka: 2 roky
Výrobca: BUSHIDO
56.99 EUR
Skladom 12 ks

Záťažový pás DBX BUSHIDO DBD-W-5 vyrobený z Codury. Regulácia sa vykonáva pomocou 10-tich vložiek s hmotnosťou 1 kg.... Viac informácií

Opis produktu


Záťažový pás DBX BUSHIDO DBD-E-5 je určený ako pre tréning profesionálnych športovcov, tak pre rekreačné tréning. Jeho hlavnou funkciou je dodatočná záťaž svalov počas fyzickej aktivity. Použitím záťažového pásu dosiahneme rýchlejšie požadovaných výsledkov
Zapínanie je riešené robustný, plastovou sponou, ktorá umožňuje rýchle nasadenie, alebo zložení pásu. Pre reguláciu dĺžky pásu je na každej strane popruh so suchým zipsom. Vnútorná strana je vyvedená z na dotyk príjemného materiálu, ktorý zamedzuje zosúvaniu pásu počas tréningu.
DBD-E-5 je vyrobený z Codury, ktorá je extrémne odolná na roztrhnutie a predratiu. Codura sa používa aj na výrobu turistických batohov, nepriestrelných viest a motorkárskych odevov. Všetky hrany sú vybavené lemovkou, ktorá je prešitá kvalitné, nebielenou niťou. Celý pás obopína polypropylénový remeň s nosnosťou 2 tony.
Regulácia hmotnosti sa vykonáva pomocou 10-tich kapsičiek na široký, suchý zips, do ktorých sa vlkádají vložky s hmotnosťou 1 kilogram. Vložka je uzavretý, polypropylénový sáčok s oceľovým granulátom. Oceľové guľôčky majú veľkú hmotnosť pri malom objeme a navyše sa dokážu vo vložke prispôsobiť tvaru postavy, vo vložke sa presúvajú a počas tréningu tak neprekáža.


Parametre:

  • Materiál: Codura, polypropylén
  • Záťaž: 1 - 10 kg
  • Regulácia záťaže: 10 kusov vložiek s oceľovým granulátom


Upozornenie:

  • Záruka 24 mesiacov
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní