Osvěžovač tréninkového vybavení DBX BUSHIDO Dryer 2ks

Osvěžovač tréninkového vybavení DBX BUSHIDO Dryer 2ks

Kód 30-B1-523
EAN: 5902539019667
Záruka: 2 roky
Výrobca: BUSHIDO
9.12 EUR
Skladom 4 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

DBX BUSHIDO Dryer je výrobok určený na udržiavanie hygienickej čistoty tréningového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov. Balenie obsahuje 2 vrecká so silikagélom.... Viac informácií

Opis produktu


DBX BUSHIDO Dryer je výrobok určený na udržiavanie hygienickej čistoty tréningového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov.
Počas tréningu sa ľudské telo potí a pot následne preniká do športového vybavenia, kde napríklad vo vnútri boxerských rukavíc zmes potu, vysokej teploty, zvyškov kože z dlaní a nečistôt vytvára ideálne podmienky pre rast plesní a húb, ktoré môžu spôsobiť zápach, alergie, ale aj kožné vyrážky alebo infekcie. Aby sa tieto podmienky eliminovali, zariadenie by sa malo po každom tréningu dôkladne vysušiť a vyčistiť.
Sušička DBX je čierne vrecko s bielou vyberateľnou vložkou naplnenou silikagélom. Silikagél sú prírodné antibakteriálne kryštáliky bez zápachu, ktoré absorbujú vlhkosť a zápach. Jedno balenie sušiča DBX obsahuje 2 vrecká s rozmermi 15 x 10 cm.
Jeho používanie je veľmi jednoduché. Vyberte z čierneho vrecka bielu sušiacu vložku a vložte ju napríklad do špičiek rukavíc a nechajte rukavice schnúť s prístupom vzduchu, ktorý rukavice vysuší zvonka a silikagél "vytiahne" vlhkosť zvnútra, kam sa prúd vzduchu nedostane. Keď si potrebujete zbaliť rukavice na ďalší tréning, odstráňte z nich sušiacu vložku a odložte ich, najlepšie na suché a slnečné miesto, kde môže vložka vyschnúť. Ak v blízkosti nie je suché a teplé miesto, vložka sa vloží späť do čierneho vreca a zapečatí sa. Pri správnom ošetrení sušiacej vložky je jej funkčnosť približne 5 mesiacov.
Sušička DBX sa používa ako preventívne opatrenie, ak zariadenie, ktoré už sušíte, zapácha alebo máte pocit, že sa v ňom môžu množiť baktérie alebo plesne, potom je potrebné zariadenie vyčistiť účinným čistiacim prostriedkom.


Parametre:

  • Zloženie: silikagél


Upozornenie:

  • Záruka 24 mesiacov
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní