Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

DRYER OSVIEŽOVAČ TRÉNINGOVÉHO VYBAVENIA 2KS DBX BUSHIDO

Kód: 30-B1-523
Skladom
Termín a spôsob doručenia
DBX BUSHIDO Dryer je výrobok určený na udržiavanie hygienickej čistoty tréningového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov. Balenie obsahuje 2 vrecká so silikagélom.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
8.89 EUR
7.41 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
30-B1-523
EAN:
5902539019667
Záruka:
2 roky mesiacov
Popis DRYER OSVIEŽOVAČ TRÉNINGOVÉHO VYBAVENIA 2KS DBX BUSHIDO


DBX BUSHIDO Dryer je výrobok určený na udržiavanie hygienickej čistoty tréningového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov.
Počas tréningu sa ľudské telo potí a pot následne preniká do športového vybavenia, kde napríklad vo vnútri boxerských rukavíc zmes potu, vysokej teploty, zvyškov kože z dlaní a nečistôt vytvára ideálne podmienky pre rast plesní a húb, ktoré môžu spôsobiť zápach, alergie, ale aj kožné vyrážky alebo infekcie. Aby sa tieto podmienky eliminovali, zariadenie by sa malo po každom tréningu dôkladne vysušiť a vyčistiť.
Sušička DBX je čierne vrecko s bielou vyberateľnou vložkou naplnenou silikagélom. Silikagél sú prírodné antibakteriálne kryštáliky bez zápachu, ktoré absorbujú vlhkosť a zápach. Jedno balenie sušiča DBX obsahuje 2 vrecká s rozmermi 15 x 10 cm.
Jeho používanie je veľmi jednoduché. Vyberte z čierneho vrecka bielu sušiacu vložku a vložte ju napríklad do špičiek rukavíc a nechajte rukavice schnúť s prístupom vzduchu, ktorý rukavice vysuší zvonka a silikagél "vytiahne" vlhkosť zvnútra, kam sa prúd vzduchu nedostane. Keď si potrebujete zbaliť rukavice na ďalší tréning, odstráňte z nich sušiacu vložku a odložte ich, najlepšie na suché a slnečné miesto, kde môže vložka vyschnúť. Ak v blízkosti nie je suché a teplé miesto, vložka sa vloží späť do čierneho vreca a zapečatí sa. Pri správnom ošetrení sušiacej vložky je jej funkčnosť približne 5 mesiacov.
Sušička DBX sa používa ako preventívne opatrenie, ak zariadenie, ktoré už sušíte, zapácha alebo máte pocit, že sa v ňom môžu množiť baktérie alebo plesne, potom je potrebné zariadenie vyčistiť účinným čistiacim prostriedkom.


Parametre:

  • Zloženie: silikagél


Upozornenie:

  • Záruka 24 mesiacov
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR