Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Fliker NILS Extreme FL180 zelený

Kód: 16-51-210
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Koloběžka NILS EXTREME Fliker 180 je nový fenomén pro děti, tak i pro dospělé. Fliker je senzační koloběžka, kterou ženete dopředu rotačním pohybem boků. Jízda na tomto typu koloběžky je zábavná a dostane každého!prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
107.90 EUR
89.92 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
16-51-210
EAN:
5907695524000
Záruka:
2 roky mesiacov
Typ kolobežky:
Fliker
Rám:
Skladací
Brzda:

Tento parameter určuje typ brzdy na zadnom kolese.

Flexi Fender je nožná brzda, ktorá slúži aj ako blatník. Tento blatník je vyrobený z jedného kusu pružnej ocele a je priskrutkovaný priamo k nášľapu kolobežky. Táto brzda je najlacnejšia a najviac namáhaná.

Nášľapná brzda slúži aj ako blatník, ktorý je k rámu kolobežky pripevnený pomocou osi s pružinou. Ide o najpoužívanejší typ brzdy v skladacích kolobežkách.

Brzda V-Brake sa ovláda pákou na riadidlách. Lanko je vedené priamo na brzdové rameno, a preto je brzdný účinok veľmi účinný a dobre dávkovateľný.

Cantilever je názov pre predchodcu "V" bŕzd. Lano je vedené k tiahlu, cez ktoré prechádza lanko spájajúce brzdové ramená. Brzdný účinok je oveľa nižší ako pri V-brake.

U-Brake je predchodcom brzdy cantilever. Ide o najzákladnejší model brzdy, kde sa konštrukcia v tvare U rýchlo upchá napríklad blatom. Brzdný účinok je podobný ako pri brzdách cantilever.

Kotúčová brzda má oveľa väčší brzdný účinok ako akákoľvek iná ráfiková brzda. V kolobežkách sa na zníženie hmotnosti používajú mechanické brzdy. Pri mechanických brzdách sa ovláda len vonkajší piestik a vnútorný piestik sa musí nastavovať ručne vo veľmi presných a pravidelných intervaloch, inak sa môže brzdový kotúč ohnúť. Brzdný účinok je tiež nižší ako u hydraulických bŕzd používaných na bicykloch.

Kombinácia nášlapnej a tlakovej brzdy sa používa pri vyšších modeloch skladacích kolobežiek, kde brzdný účinok nožnej brzdy podporuje malá tlaková brzda ovládaná z riadidiel. Tlaková brzda pozostáva z kovového odliatku, ktorý po stlačení páčky tlačí priamo na pneumatiku kolobežky.

Tlaková
Hmotnosť:
9,5 kg
Nosnosť:
100 kg
Materiál nášľapnej plochy:
Plast
Nastaviteľná výška riadidiel:
Áno
Priemer predného kolesa:
18 cm
Průměr zadného kolesa:
18 cm
Výška riadidiel:
105 cm
Šírka riadidiel:
60 cm
Dĺžka nášľapnej plochy:
34 cm
Šírka nášľapnej plochy:
10 cm
Stojan:
Nie
Popis Fliker NILS Extreme FL180 zelený


Koloběžka NILS EXTREME Fliker 180 je nový fenomén pro děti, tak i pro dospělé. Fliker je senzační koloběžka, kterou ženete dopředu rotačním pohybem boků. Jízda na tomto typu koloběžky je zábavná a dostane každého! Ovládání je navíc snadné a dokonale plynulé! Zkušení jezdci dokáží na Flikeru neskutečné triky a dosahovali rychlost až 20 km/h. Navíc, což je možná to nejdůležitější, při jízdě zapojujete všechny svaly těla a tudíž napomáhá zesílení a redukci tuku. Ergonomické rukojeti trojkoloběžky absorbují vibrace a dokonale padnou do ruky! Brzdový systém Grip Brake vám vždy umožní bezpečně zastavit. Bezpečností dorazy zabraňují převrácení koloběžky!


Parametry:

 • Materiál: Ocel
 • Rozsah nastavení výšky řidítek: 105 cm
 • Možnost složení
 • Rozměry po složení: 21,5 x 117 x 22cm
 • Brzda: Přední ruční, upínací
 • Rozměry podstavy:
  • délka: 34 cm
  • šířka: 10 cm
 • Materiál podstavy: Plast
 • Ergonomické madla z termoplastické gumy
 • Maximální zatížení: 100 kg
 • Kolečka: PU 180 mm
 • Ložiska: ABEC 7
 • Váha: 9,5 kg


Upozornění:

 • Certifikace, normy:
 • Záruka 24 měsíců
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR