Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

HS024 PRO FREESTYLE KOLOBEŽKA NILS EXTREME

Kód: 16-50-240
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Freestylová kolobežka NILS Extreme HS024 PRO je robustná kolobežka určená pre deti, mládež a dospelých. PU kolieska 110x24 mm, ABEC 9, nožná brzda. Rozmery 70 x 57,5 x 83,5 cm. Nosnosť 100 kg, hmotnosť 3,8 kg.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
133.87 EUR
111.56 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
16-50-240
EAN:
5907695527650
Záruka:
2 roky mesiacov
Typ kolobežky:
Freestyle
Rám:
Pevný
Brzda:

Tento parameter určuje typ brzdy na zadnom kolese.

Flexi Fender je nožná brzda, ktorá slúži aj ako blatník. Tento blatník je vyrobený z jedného kusu pružnej ocele a je priskrutkovaný priamo k nášľapu kolobežky. Táto brzda je najlacnejšia a najviac namáhaná.

Nášľapná brzda slúži aj ako blatník, ktorý je k rámu kolobežky pripevnený pomocou osi s pružinou. Ide o najpoužívanejší typ brzdy v skladacích kolobežkách.

Brzda V-Brake sa ovláda pákou na riadidlách. Lanko je vedené priamo na brzdové rameno, a preto je brzdný účinok veľmi účinný a dobre dávkovateľný.

Cantilever je názov pre predchodcu "V" bŕzd. Lano je vedené k tiahlu, cez ktoré prechádza lanko spájajúce brzdové ramená. Brzdný účinok je oveľa nižší ako pri V-brake.

U-Brake je predchodcom brzdy cantilever. Ide o najzákladnejší model brzdy, kde sa konštrukcia v tvare U rýchlo upchá napríklad blatom. Brzdný účinok je podobný ako pri brzdách cantilever.

Kotúčová brzda má oveľa väčší brzdný účinok ako akákoľvek iná ráfiková brzda. V kolobežkách sa na zníženie hmotnosti používajú mechanické brzdy. Pri mechanických brzdách sa ovláda len vonkajší piestik a vnútorný piestik sa musí nastavovať ručne vo veľmi presných a pravidelných intervaloch, inak sa môže brzdový kotúč ohnúť. Brzdný účinok je tiež nižší ako u hydraulických bŕzd používaných na bicykloch.

Kombinácia nášlapnej a tlakovej brzdy sa používa pri vyšších modeloch skladacích kolobežiek, kde brzdný účinok nožnej brzdy podporuje malá tlaková brzda ovládaná z riadidiel. Tlaková brzda pozostáva z kovového odliatku, ktorý po stlačení páčky tlačí priamo na pneumatiku kolobežky.

Flexi Fender
Hmotnosť:
3,8 kg
Nosnosť:
100 kg
Materiál nášľapnej plochy:
Hliník
Nastaviteľná výška riadidiel:
Nie
Priemer predného kolesa:
11 cm
Průměr zadného kolesa:
11 cm
Výška riadidiel:
83,5 cm
Šírka riadidiel:
57,5 cm
Dĺžka nášľapnej plochy:
39 cm
Šírka nášľapnej plochy:
11 cm
Stojan:
Nie
Popis HS024 PRO FREESTYLE KOLOBEŽKA NILS EXTREME

Freestylová kolobežka NILS Extreme HS024 PRO je robustná kolobežka určená pre deti, dospievajúcich a dospelých. Pevný hliníkový rám a oceľové riadidlá zaručujú, že kolobežka HS024 PRO vydrží aj to najdrsnejšie zaobchádzanie.

Kolobežka HS024 PRO je ideálna na asfaltové povrchy a spevnené cesty, ale nezľakne sa ani skateparku či U-rampy. Kolieska s rozmermi 110 x 24 mm s ložiskami ABEC9 zaručujú rýchlu a svižnú jazdu bez zbytočnej námahy. Zadná nášľapná brzda flex fender zaisťuje maximálnu bezpečnosť používania a umožňuje kolobežku okamžite zastaviť.

Freestyle kolobežka nemá žiadny skladací mechanizmus ani systém nastavenia výšky riadidiel - tieto typy riešení by mohli oslabiť celú konštrukciu, čo samozrejme nie je žiaduce pri výrobku, pri ktorom je dôležitá odolnosť. Pri vykonávaní trikov sa konštrukcia stretáva s veľmi vysokým zaťažením. Vďaka použitiu masívnej ocele a pevného hliníka je takmer nemožné preťažiť model HS024 PRO až na hranicu možností, takže môžete s maximálnou istotou vykonávať aj zložité a náročné triky.

Model HS024 PRO má pevný päťkomorový hliníkový deck a široké riadidlá bez závitu, ktoré sú pripevnené pomocou svorky s dvoma skrutkami. Náboj riadidiel nie je skrutkovaný ako na lacnejších modeloch, ale lisovaný pomocou technológie IHC, ktorá sa používa napríklad na horských bicykloch. Tento postup zaručuje rovnomerné zaťaženie ložísk. Dokonalé zapuzdrenie tiež zabraňuje uvoľneniu jednotlivých komponentov. Riadidlá samozrejme umožňujú otáčanie o 360°. Gumené rukoväte zabezpečujú pevné uchopenie. Celkový vzhľad kolobežky dotvárajú neochromované detaily (stredy kolies, objímka, predná vidlica), ku ktorým sa hodí aj griptape a rukoväte riadidiel.


Špecifikácie:

 • Materiál: hliník, oceľ, guma, polyuretán
 • Rozmery:
  • dĺžka kolobežky: 70 cm
  • šírka riadidiel: 57,5 cm
  • výška kolobežky: 83,5 cm
  • deck: 39 x 11 cm
 • Deck: 5-komorový, hliníkový
 • Kolieska: PU 110 x 24 mm, hliníkový stred
 • Ložiská: ABEC 9
 • Brzda: zadná nožná brzda - flex fender
 • Nosnosť: 100 kg
 • Hmotnosť: 3,8 kg

Upozornenie:

 • Nie je určený na komerčné použitie
 • Záruka 24 mesiacov
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR