sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Freestyle koloběžka NILS Extreme HS109 neon

Kód: 16-50-218
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Freestylová kolobežka NILS Extreme HS109 má robustnú a pevnú konštrukciu, ktorá vám umožní vykonávať triky. Nosnosť je 100 kg.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
85.66 EUR
71.38 EUR bez DPH
Bežná cena: 101.41 EUR (-16%)
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
16-50-218
EAN:
5907695597332
Záruka:
2 roky mesiacov
Typ kolobežky:
Freestyle
Rám:
Pevný
Brzda:

Tento parameter určuje typ brzdy na zadnom kolese.

Flexi Fender je nožná brzda, ktorá slúži aj ako blatník. Tento blatník je vyrobený z jedného kusu pružnej ocele a je priskrutkovaný priamo k nášľapu kolobežky. Táto brzda je najlacnejšia a najviac namáhaná.

Nášľapná brzda slúži aj ako blatník, ktorý je k rámu kolobežky pripevnený pomocou osi s pružinou. Ide o najpoužívanejší typ brzdy v skladacích kolobežkách.

Brzda V-Brake sa ovláda pákou na riadidlách. Lanko je vedené priamo na brzdové rameno, a preto je brzdný účinok veľmi účinný a dobre dávkovateľný.

Cantilever je názov pre predchodcu "V" bŕzd. Lano je vedené k tiahlu, cez ktoré prechádza lanko spájajúce brzdové ramená. Brzdný účinok je oveľa nižší ako pri V-brake.

U-Brake je predchodcom brzdy cantilever. Ide o najzákladnejší model brzdy, kde sa konštrukcia v tvare U rýchlo upchá napríklad blatom. Brzdný účinok je podobný ako pri brzdách cantilever.

Kotúčová brzda má oveľa väčší brzdný účinok ako akákoľvek iná ráfiková brzda. V kolobežkách sa na zníženie hmotnosti používajú mechanické brzdy. Pri mechanických brzdách sa ovláda len vonkajší piestik a vnútorný piestik sa musí nastavovať ručne vo veľmi presných a pravidelných intervaloch, inak sa môže brzdový kotúč ohnúť. Brzdný účinok je tiež nižší ako u hydraulických bŕzd používaných na bicykloch.

Kombinácia nášlapnej a tlakovej brzdy sa používa pri vyšších modeloch skladacích kolobežiek, kde brzdný účinok nožnej brzdy podporuje malá tlaková brzda ovládaná z riadidiel. Tlaková brzda pozostáva z kovového odliatku, ktorý po stlačení páčky tlačí priamo na pneumatiku kolobežky.

Flexi Fender
Hmotnosť:
4,1 kg
Nosnosť:
100 kg
Materiál nášľapnej plochy:
Hliník
Nastaviteľná výška riadidiel:
Nie
Priemer predného kolesa:
10 cm
Průměr zadného kolesa:
10 cm
Výška riadidiel:
83 cm
Šírka riadidiel:
48 cm
Dĺžka nášľapnej plochy:
52 cm
Šírka nášľapnej plochy:
10 cm
Stojan:
Nie
Popis Freestyle koloběžka NILS Extreme HS109 neon


Kolobežka NILS Extreme HS109 je freestylová kolobežka s nosnosťou 100 kg, takže je vhodná pre deti aj dospelých. Konštrukcia je vyrobená z pevnej a odolnej ocele. Model HS109 je vhodný na asfalt a dlažbu. Kolesá 100 x 24 mm sú vybavené ložiskami ABEC 9, bezpečnosť zaručuje zadná prítlačná (blatníková) brzda. Model NILS Extreme HS109 je určený na trikovú jazdu vďaka malým, rýchlym kolesám, robustnému, pevnému rámu a riadidlám otočným o 360°.
Riadidlá sú k oceľovej vidlici bez závitu pripevnené pomocou svorky so 4 skrutkami, takže ich možno ľahko vymeniť. Robustná platforma má dva priečne nosníky a tri komory. Gumové rukoväte pohlcujú nežiaduce vibrácie.


Parametre:

 • Materiál: hliník, oceľ
 • Kolieska: PU 100x24 mm
 • Ložiská: ABEC 9
 • Tlaková, nožná brzda
 • Rozmery kolobežky:
  • dĺžka: 68 cm
  • šírka: 48 cm
  • výška: 83 cm
 • Rozmery nášľapnej dosky:
  • dĺžka: 52 cm
  • šírka: 10 cm
 • Maximálne zaťaženie: 100 kg
 • Hmotnosť: 4,1 kg


Poznámka:

 • Nie je určené na komerčné použitie
 • Záruka 24 mesiacov
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR