Dovolujeme si Vám oznámit, že v čase od štvrtka 22. 2. do piatku 23. 2. 2024 bude u nás prebiehať inventura. Posledné objednávky budeme expedovat vo štvrtok 22. 2. 2024 do 12:00. Tovar objednaný počas inventury budeme odosielať v pondelok 26. 2. 2024..

Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

NH11912 BIELA-MENTOL 2V1 VEĽ.S(31-34) KORČULE NILS EXTREME S(31-34)

Kód: 16-21-100
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Celoročné korčule NILS Extreme NA11912 2v1 majú PU kolieska s ložiskami ABEC 9, trojcestné zapínanie (dvojdielna pracka, pásik na suchý zips, šnurovanie) a podvozok vymeniteľný s nožom na ľad.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Varianta:
47.03 EUR
39.19 EUR bez DPH
Bežná cena: 47.03 EUR
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Kód:
16-21-100
EAN:
5907695523706
Záruka:
2 roky mesiacov
Typ korčúľ:

Tento parameter určuje, na čo sú korčule zvyčajne určené:

In-line - klasické kolieskové korčule. Kolieska sa umiestňujú do radu. Je to najbežnejší model korčúľ. In-line korčule sú vhodné na jazdu po priamke z bodu A do bodu B.

Celoročné korčule sa vzťahujú na modely s vymeniteľným podvozkom, kde sa dá klasický in-line podvozok zmeniť na konfiguráciu 2+1 alebo 2+2 (pomocou dodanej sady skrutiek), alebo sa dajú vymeniť kolieska za nôž na ľad. Tieto korčule sú ideálne pre malých alebo začínajúcich korčuliarov.

Korčule Trek alebo Quad majú nylonový podvozok, ku ktorému sú v dvoch radoch pripevnené kolieska. Tento typ korčúľ bol veľmi obľúbený v Spojených štátoch, kde sa používal na korčuľovanie v hale často v rytme diskotéky. Tieto korčule majú dobrú ovládateľnosť a sú určené na veľmi rovné povrchy.

Slalomové korčule sú určené na veľmi svižnú jazdu medzi prekážkami, na tento účel sú vybavené menšími kolieskami, ktoré sú blízko seba a nemajú brzdu.

Zimné korčule majú namiesto podvozku s kolieskami nôž a sú určené na korčuľovanie na ľadových plochách.

Celoročné
Rastúca topánkata:

Tento parameter udáva, či je obuv nastaviteľná na viacero veľkostí. Vo väčšine prípadov je možné zmeniť veľkosť obuvi na jednu zo 4 veľkostí stlačením tlačidla a posunutím špičky.

Áno
Dĺžka stielky od:

Tento parameter určuje presnú veľkosť nohy. V prípade pevnej obuvi existuje len jedna veľkosť a hodnota "Dĺžka stielky od:" je rovnaká ako hodnota "Dĺžka stielky do:". V prípade rastúcej obuvi existuje viacero veľkostí. Dĺžka je uvedená v milimetroch, pretože veľkosť EÚ (napríklad 42) nemusí vždy zodpovedať požadovanej veľkosti, preto je vždy lepšie zmerať nohu a podľa toho vybrať správnu veľkosť.

180 mm
Dĺžka stielky do:

Tento parameter určuje presnú veľkosť nohy. V prípade pevnej obuvi existuje len jedna veľkosť a hodnota "Dĺžka stielky od:" je rovnaká ako hodnota "Dĺžka stielky do:". V prípade rastúcej obuvi existuje viacero veľkostí. Dĺžka je uvedená v milimetroch, pretože veľkosť EÚ (napríklad 42) nemusí vždy zodpovedať požadovanej veľkosti, preto je vždy lepšie zmerať nohu a podľa toho vybrať správnu veľkosť.

275 mm
Ložiská:

Presnosť výroby ložísk sa posudzuje podľa normy ABEC od anglického Annular Bearing Engineering Committee. Z technického hľadiska je to norma, ktorá nám hovorí, aké presné je ložisko, ktoré práve zišlo z výrobnej linky. Norma ABEC prakticky udáva, ako hladko sa ložisko otáča, a teda aká je jeho rýchlosť. ABEC však už nezohľadňuje použité materiály.

ABEC 9
Tvrdosť topánky:

Tento parameter určuje tvrdosť špičky obuvi.

Mäkká topánka je porovnateľná s klasickou topánkou.

Polomäkká topánka má pevnú (zvyčajne nylonovú) podrážku a lem, zvršok je podobný klasickej topánke.

Tvrdá topánka je celá škrupinová.

Polomäkká
Brzda:

Tento parameter udáva, či má korčuľa brzdu.

Áno
Zapínanie:
Dvojdielna pracka, suchý zips, šnurovanie
Rám podvozku:

Tento parameter určuje materiál, z ktorého je rám s kolesami vyrobený.

Hliník
Popis Kolieskové korčule NILS Extreme NH11912 2v1 biela-mentol

NILS Extreme NH11912 sú celoročné korčule pre všetkých milovníkov letného aj zimného korčuľovania. Korčule majú vymeniteľný podvozok, takže sa dajú používať ako klasické in-line alebo ľadové korčule.
Čepeľ na ľad je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s vysokým obsahom uhlíka. In-line podvozok je vyrobený z hliníka pomocou presnej technológie CNC. Polyuretánové kolieska s nylonovým stredom sú vybavené ložiskami ABEC 9, ktoré umožňujú dosahovať vysoké rýchlosti, ale aj prekonávať dlhé vzdialenosti bez zbytočného vynakladania energie. Polomäkká topánka je vložená do polypropylénového skeletu, ktorý je mimoriadne odolný a vydrží aj tie najťažšie pády. Na špičke topánky nájdeme vetracie otvory, ktoré znižujú mieru potenia nohy a zabraňujú premočeniu stielky. Zapínanie korčule je zabezpečené klasickou trojkombináciou (dvojdielna pracka, pásik so suchým zipsom a šnurovanie).
Model NH11912 je vybavený systémom na zmenu veľkosti. Stlačením tlačidla a posunutím špičky si môžete vybrať veľkosť, ktorá presne padne vašej nohe. Korčule s týmto systémom sa kupujú aj pre deti, kde topánka "rastie" s detskou nohou.

Parametre:

 • Nôž zimných korčúľ: vysoko uhlíková oceľ
 • Nôž in-line korčule: hliník
 • Loźiská: ABEC 9
 • Bota: polomäkká s ventilačným systémom
 • Vložka: semiš, pena s vysokou hustotou
 • Skelet: polypropylén
 • Zapínanie:
  • dvojdielná pracka
  • pásik na suchý zips
  • šnurovanie

Upozornenie:

 • Nie je určené na komerčné použitie
 • Záruka 24 mesiacov
Veľkosť S (31-34) M (35-38) L (39-42)
Dĺžka stielky (mm) 180 - 205 205 - 235 245 - 275
Kolieska (mm) PU 64 mm / 82A PU 72 mm / 82A PU 76 mm / 82A
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR