Čistič koženého tréninkového vybavení DBX BUSHIDO Leather Cleaner 150 ml

Čistič koženého tréninkového vybavení DBX BUSHIDO Leather Cleaner 150 ml

Kód 30-B1-537
EAN: 5904639190543
Záruka: 2 roky
Výrobca: BUSHIDO
14.54 EUR
Skladom 10 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

Čistiaci prostriedok DBX BUSHIDO Leather Cleaner je určený na čistenie športových chráničov a vybavenia z prírodnej a ekologickej kože. Šetrný prípravok o 150 ml vystačí na 250 aplikácií.... Viac informácií

Opis produktu


DBX BUSHIDO Leather Cleaner je prípravok určený na udržiavanie hygienicky čistého koženého športového vybavenia - najmä boxerských rukavíc, obuvi, prilieb a chráničov.
Špeciálne vyvinuté zloženie je určené na odstraňovanie škvŕn a iných nečistôt, ako je pot, krv alebo čiastočky ľudskej kože.
Leather Cleaner neobsahuje alkohol, vosk ani silikón, a preto je maximálne bezpečný, nevysušuje kožu a nepoškodzuje jej povrch.
Použitie: prípravok sa nanesie na hubku pomocou aplikátora (nikdy nie priamo na kožu) a niekoľkými krúživými pohybmi sa vyčistí nečistota, potom sa koža utrie vysoko savou handričkou, aby sa z povrchu odstránili všetky zvyšky prípravku.
Upozornenie: výrobok je určený len na prírodnú a ekologickú kožu, na iných materiáloch môže zanechať neodstrániteľné škvrny. Nepoužívajte na anilínovú kožu, otvorenú kožu, nubukovú kožu a velúr. Dlhodobé pôsobenie prípravku na kožu môže spôsobiť jej vyblednutie.
Dávkovanie: Aplikátor výrobku vytvára penu a jedno stlačenie (približne 0,6 ml) postačuje na jednu aplikáciu.


Parametre:

  • Objem: 150 ml


Poznámka:

  • Záruka 24 mesiacov
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní