Svietiace PU kolieska NILS EXTREME 64x24 (4ks)

Svietiace PU kolieska NILS EXTREME 64x24 (4ks)

Kód 16-30-050
EAN: 5907695527742
Záruka: 2 roky
Výrobca: NILS EXTREME
10.79 EUR
Skladom 113 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

Svietiace In-line kolieska s LEDkami NILS EXTREME. PU 64x24 mm. Tvrdosť 82A. 4 kusy v balení.... Viac informácií

Opis produktu

Svietiace PU kolieska NILS Extreme 64x24 mm

Korčuľovaním na kolieskových korčuliach sa postupne schádzajú kolieska a zároveň dochádza k zhoršovaniu vlastností (točivosti) ložísk, ktoré sú vsadené do stredov koliesok. Tým sa zhoršuje ovládateľnosť korčúľ a znižuje sa ich rýchlosť. Je potrebné kúpiť a vymeniť za nové. Pri výbere nových koliesok dbáme na ich rozmer, tvrdosť a kvalitu ložísk.

Čo nemusíme riešiť je šírka koliesok. Je na všetkých inline korčuliach štandardných 24mm, za to veľkosť sa líši. Väčšie kolieska sú rýchlejšie, ale menej stabilné. Naopak menšie kolieska, budú síce pomalšie, ale doprajú nám viac stability. Všetko záleží na schopnostiach korčuliarov a konkrétnom použití.

Tvrdosť koliesok má vplyv na rýchlosť a komfort pri jazde. Najčastejšie označenie je číslo a písmeno A. Najmäkšie 74A až po najtvrdšie 100A . Mäkšie kolieska majú dobrú priľnavosť, dobre tlmia nerovnosti terénu, ale sú pomalšie a rýchlejšie sa opotrebujú. Sú určené skôr pre začiatočníkov / mierne pokročilých a pre korčuliarov s nižšou hmotnosťou. Tvrdšie kolieska ponúkajú rýchlosť, dlhú životnosť, ale na horšom povrchu menej pohodlia.

svítící pu kolečka nils extreme  64x24

 

Náhradné, svietiace, LED kolieska NILS Extreme PU o veľkosti 64 mm a šírkou 24 mm sú vyrobené z polyuretánu, čo je kvalitný a odolný materiál. Tvrdosť koliesok 82A je ideálnou hodnotou pre pohlcovanie nerovností, pri zachovaní vysokej priľnavosti k podkladu, taký zlatý stred. Kolieska majú čistý dizajn, ale rozhodne zaujmú svietiacimi LEDkami, ktoré sa ani v šere nestratia.


Parametre:

  • Rozmer: 64 x 24 mm
  • Tvrdosť: 82 A
  • LED
  • Balenie: 4ks
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní