Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

MC-W150/45-EX PRÁZDNZ BOXOVACIE VRECE

Kód: 17-3-356
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Prázdny, boxovacie vrece MARBO Sport MC-W150 / 45-EX je vyrobený z plavil. Súčasťou je polyesterový vak pre naplnenie pieskom. Rozmery 150 x 45 cm.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
32.59 EUR
27.16 EUR bez DPH
Bežná cena: 46.62 EUR (-30%)
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
17-3-356
EAN:
5901720121370
Záruka:
2 roky mesiacov
Vrece:

Tento parameter označuje, ktoré vreco je predmetom ponuky.

Plné vreco sa dodáva už naplnené, stačí ho zavesiť a môžete trénovať.

Prázdne vreco je nenaplnené.

Čiastočne naplnené - tieto vrecia sú naplnené pod limit 30 kg na prepravu bežnou prepravnou službou, zvyšok náplne sa prepravuje v samostatnom balíku a pred použitím je potrebné vrece doplniť.

Prázdne s oddelenou náplňou - táto hodnota sa najčastejšie vyskytuje v kategórii "Heavy Bag", ktorá je naplnená gumovým granulátom. V zásielke dostanete samostatne prázdne vrecie a niekoľko vrecúšok s náplňou, ktorú je potrebné pred použitím vreca naplniť.

Prázdne
Hmotnosť náplne:

Hodnota udáva množstvo náplne, ktoré je súčasťou vreca (+- 10 %).

0 kg
Maximálna hmotnosť vreca:

Tento parameter udáva maximálnu hmotnosť vreca. Ak je táto hodnota prekročená, dochádza k porušeniu záručných podmienok a môže dôjsť k poškodeniu vreca počas tréningu.

60 kg
Výška pytle:
150 cm
Priemer vreca:
45 cm
Výška vrátane závesov:

Tento parameter udáva celkovú výšku vaku a pomáha určiť minimálnu výšku ukotvenia vaku - k celkovej výške pripočítajte 40 cm. Napríklad 130 cm vysoké vrece má výšku so závesmi 170 cm a je potrebné ho ukotviť do výšky 210 cm (170 + 40 = 210). Reťaze je samozrejme možné skrátiť, ale potom sa strieška zdeformuje, preventívne odporúčame zakúpiť rozperný krúžok. 

190 cm
Otvor na úpravu plnenia:
Zip
Popis MC-W150/45-EX PRÁZDNZ BOXOVACIE VRECE


Prázdny, boxovacie vrece MARBO Sport MC-W150 / 45-EX je vyrobený z plavil - materiálu, ktorý vychádza z plachtoviny, ale je upravený, aby odolal aj maximálnym výzvam. Označenie "-EX" znamená, že je v najexponovanejším mieste spevnený druhou vrstvou plavil.
Boxovacie vrece obdržíte prázdny, súčasťou je polyesterový vak (torpédo) s priemerom 22 cm a výškou 55 cm, ktorý sa naplní približne 20-tich kilogramy suchého piesku a následne sa vloží do spodnej časti vreca. Torpédo slúži ako základný prvok vrecia, ktorý ho zaťaží a zamedzuje nadmernému hojdania vreca. Zostávajúce prosto je potrebné vyplniť mäkkým materiálom, najčastejšie sa používa textilné strapkanina a alebo zvyšky akéhokoľvek textilu. Správnou kombináciou množstvo piesku v torpéde a množstvom textilu docielite ideálnej hmotnosti a tvrdosti pre Vás tréning.
Na spodnej časti vrecia sú 2 nylonové remene, ktoré slúžia pre spevnenie dna a zároveň drží oceľové oko pre pripevnenie expandéra (nie je súčasťou balenia). Horná časť vreca je nesená oceľovými reťazami, ktoré sú s popruhmi spojené pomocou 6 mm ôk v tvare trojuholníka, tento tvar nedeformuje popruh a tiež prispieva k dlhej životnosti vreca. Vrchné veko je opatrené 10 mm zipsom pre jednoduchú úpravu náplne. Kvalitné švy sú šité ražnú niťou Coats Epic na strojoch DURKOPP Adler.


Parametre:

  • Materiál: Plavil
  • Zip: spevnený, 10 mm
  • Reťaze: 4 mm, 45 cm
  • Výška vreca: 150 cm
  • Šírka vreca: 45 cm
  • Režná niť Coats Epic


Upozornenie:

  • Záruka: 24 mesiacov
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR