-28%
Boxovací pytel MARBO MC-W150/45-EX prázdný

Boxovací pytel MARBO MC-W150/45-EX prázdný

Kód 17-3-356
EAN: 5901720121370
Záruka: 2 roky
Výrobca: MARBO
34.55 EUR
Bežná cena: 47.88 EUR
Skladom 17 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

Prázdny, boxovacie vrece MARBO Sport MC-W150 / 45-EX je vyrobený z plavil. Súčasťou je polyesterový vak pre naplnenie pieskom. Rozmery 150 x 45 cm.... Viac informácií

Opis produktuParametre


Prázdny, boxovacie vrece MARBO Sport MC-W150 / 45-EX je vyrobený z plavil - materiálu, ktorý vychádza z plachtoviny, ale je upravený, aby odolal aj maximálnym výzvam. Označenie "-EX" znamená, že je v najexponovanejším mieste spevnený druhou vrstvou plavil.
Boxovacie vrece obdržíte prázdny, súčasťou je polyesterový vak (torpédo) s priemerom 22 cm a výškou 55 cm, ktorý sa naplní približne 20-tich kilogramy suchého piesku a následne sa vloží do spodnej časti vreca. Torpédo slúži ako základný prvok vrecia, ktorý ho zaťaží a zamedzuje nadmernému hojdania vreca. Zostávajúce prosto je potrebné vyplniť mäkkým materiálom, najčastejšie sa používa textilné strapkanina a alebo zvyšky akéhokoľvek textilu. Správnou kombináciou množstvo piesku v torpéde a množstvom textilu docielite ideálnej hmotnosti a tvrdosti pre Vás tréning.
Na spodnej časti vrecia sú 2 nylonové remene, ktoré slúžia pre spevnenie dna a zároveň drží oceľové oko pre pripevnenie expandéra (nie je súčasťou balenia). Horná časť vreca je nesená oceľovými reťazami, ktoré sú s popruhmi spojené pomocou 6 mm ôk v tvare trojuholníka, tento tvar nedeformuje popruh a tiež prispieva k dlhej životnosti vreca. Vrchné veko je opatrené 10 mm zipsom pre jednoduchú úpravu náplne. Kvalitné švy sú šité ražnú niťou Coats Epic na strojoch DURKOPP Adler.


Parametre:

  • Materiál: Plavil
  • Zip: spevnený, 10 mm
  • Reťaze: 4 mm, 45 cm
  • Výška vreca: 150 cm
  • Šírka vreca: 45 cm
  • Režná niť Coats Epic


Upozornenie:

  • Záruka: 24 mesiacov

Tento parameter označuje, ktoré vreco je predmetom ponuky.

Plné vreco sa dodáva už naplnené, stačí ho zavesiť a môžete trénovať.

Prázdne vreco je nenaplnené.

Čiastočne naplnené - tieto vrecia sú naplnené pod limit 30 kg na prepravu bežnou prepravnou službou, zvyšok náplne sa prepravuje v samostatnom balíku a pred použitím je potrebné vrece doplniť.

Prázdne s oddelenou náplňou - táto hodnota sa najčastejšie vyskytuje v kategórii "Heavy Bag", ktorá je naplnená gumovým granulátom. V zásielke dostanete samostatne prázdne vrecie a niekoľko vrecúšok s náplňou, ktorú je potrebné pred použitím vreca naplniť.

Vrece: Prázdne

Hodnota udáva množstvo náplne, ktoré je súčasťou vreca (+- 10 %).

Hmotnosť náplne: 0 kg

Tento parameter udáva maximálnu hmotnosť vreca. Ak je táto hodnota prekročená, dochádza k porušeniu záručných podmienok a môže dôjsť k poškodeniu vreca počas tréningu.

Maximálna hmotnosť vreca: 60 kg
Výška pytle: 150 cm
Priemer vreca: 45 cm

Tento parameter udáva celkovú výšku vaku a pomáha určiť minimálnu výšku ukotvenia vaku - k celkovej výške pripočítajte 40 cm. Napríklad 130 cm vysoké vrece má výšku so závesmi 170 cm a je potrebné ho ukotviť do výšky 210 cm (170 + 40 = 210). Reťaze je samozrejme možné skrátiť, ale potom sa strieška zdeformuje, preventívne odporúčame zakúpiť rozperný krúžok. 

Výška vrátane závesov: 190 cm
Otvor na úpravu plnenia: Zip
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní