sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Boxovacie vrece DBX BUSHIDO SBRX 130/30cm 60kg strieborné

Kód: 30-B1-477
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Boxovacie vrece DBX BUSHIDO SBRX je vyrobené špeciálne na silový tréning úderov, je to vrece kategórie "Heavy bag", ktoré je vyplnené špeciálnym gumovým granulátom. Rozmery 130 x 30 cm, hmotnosť 60 kg.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
112.21 EUR
93.51 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
30-B1-477
EAN:
5902539019636
Záruka:
3 roky mesiacov
Vrece:

Tento parameter označuje, ktoré vreco je predmetom ponuky.

Plné vreco sa dodáva už naplnené, stačí ho zavesiť a môžete trénovať.

Prázdne vreco je nenaplnené.

Čiastočne naplnené - tieto vrecia sú naplnené pod limit 30 kg na prepravu bežnou prepravnou službou, zvyšok náplne sa prepravuje v samostatnom balíku a pred použitím je potrebné vrece doplniť.

Prázdne s oddelenou náplňou - táto hodnota sa najčastejšie vyskytuje v kategórii "Heavy Bag", ktorá je naplnená gumovým granulátom. V zásielke dostanete samostatne prázdne vrecie a niekoľko vrecúšok s náplňou, ktorú je potrebné pred použitím vreca naplniť.

Prázdne s oddelenou náplňou
Hmotnosť náplne:

Hodnota udáva množstvo náplne, ktoré je súčasťou vreca (+- 10 %).

60 kg
Maximálna hmotnosť vreca:

Tento parameter udáva maximálnu hmotnosť vreca. Ak je táto hodnota prekročená, dochádza k porušeniu záručných podmienok a môže dôjsť k poškodeniu vreca počas tréningu.

60 kg
Výška pytle:
130 cm
Priemer vreca:
30 cm
Výška vrátane závesov:

Tento parameter udáva celkovú výšku vaku a pomáha určiť minimálnu výšku ukotvenia vaku - k celkovej výške pripočítajte 40 cm. Napríklad 130 cm vysoké vrece má výšku so závesmi 170 cm a je potrebné ho ukotviť do výšky 210 cm (170 + 40 = 210). Reťaze je samozrejme možné skrátiť, ale potom sa strieška zdeformuje, preventívne odporúčame zakúpiť rozperný krúžok. 

170 cm
Otvor na úpravu plnenia:
Šnurovanie
Popis Boxovacie vrece DBX BUSHIDO SBRX 130/30cm 60kg strieborné


Boxovacie vrece DBX BUSHIDO SBRX je vyrobené špeciálne na silový tréning úderov, je to vrece kategórie "Heavy bag", ktoré je naplnené špeciálnym gumovým granulátom.
Samotné vrece má rozmery 130 x 30 cm a je vyrobené z patentovaného, 7-vrstvového materiálu (ochranný lak, nylon, sieťovina, mäkčené PVC,...). Boxovacie vrece SBRX je jedno z prvých v Európe, ktoré je plnené gumovým granulátom, ktorý nie je nebezpečný, a ktorý je zároveň zárukou, že sa náplň "nezbije" ani po mnohých mesiacoch intenzívneho tréningu. Vieko sa po naplnení uzatvára šnúrkou.
Vrecko nesia 4 reťaze ukončené karabínou a otočným závesom, celková nosnosť reťazí je až 640 kg. Uchá majú trojuholníkový tvar, tento dizajn nedeformuje nylonové popruhy ako v prípade okrúhlych uší. Každý nylonový popruh má nosnosť až 500 kg. Celková výška je potom približne 180 cm. Na obmedzenie pohybu vreca počas tréningu je na spodnej strane nainštalované oceľové oko na pripevnenie k podlahe s gumovým expandérom.
> Uvedené vlastnosti zaručujú, že nejde o "hračku", ale o profesionálne zariadenie, ktoré vydrží dlhé roky aktívneho tréningu. Sme si natoľko istí kvalitou vreca SBRX, že naň poskytujeme záruku 36 mesiacov.
Dôležité: zobrazený napínací krúžok nie je súčasťou balenia, dodávka obsahuje 1x prázdne vrece DBX BUSHIDO SBRX a 4x 15 kg vrecia s gumovým granulátom. Pre správne naplnenie je potrebné vrecko plniť postupne, vždy vyprázdniť obsah jedného vrecka s náplňou do vrecka a niekoľkokrát vreckom zatriasť, aby sa náplň správne rozotrela, potom nasypať ďalšie vrecko s granulátom.


Parametre:

 • Materiál: plawil, gumový granulát, nylon, oceľ
 • Reťaze s nosnosťou 640 kg
 • Rozmery:
  • .
  • šírka: 30 cm
  • výška: 130 cm
 • Dĺžka reťazov: približne 43 cm
 • Hmotnosť: približne 60 kg


Poznámka:

 • Záruka: 36 mesiacov
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR