Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní
Filtrovanie produktov
Cenový limitStavVýrobcaNastaviteľná výška riadidielStojan

Kolobežky

Filtrovať

Kolobežka je dopravný prostriedok, ktorý je poháňaný odrážaním sa jednou nohou od zeme, zatiaľ čo druhá noha stojí na plošine nízko nad zemou, ktorá spája zadné koleso s riadidlami a predným kolesom. Aj takto sa dá špecifikovať kolobežka. Jednoducho je to hračka, trendy záležitosť, dopravný prostriedok alebo len životný štýl našich tínedžerov. Tu záleží o akom type kolobežky sa práve bavíme a že je z čoho vyberať. V súčasnej ponuke máme tieto modely:

  • Freestyle kolobežky - najobľúbenejšie kategórie u mladých ľudí. Kto z nás sa ani raz nezasnil o tom, že by robil triky na U rampe. Kto by si nechcel vyskúšať aspoň Bunny hop (obyčajné vyskočenie do výšky). Hold niekto už z tejto zábavy vyrástol, niekto si pri tomto pokuse natĺkol a už by na tento typ kolobežky nevliezol. To nebude prípad našich najmladších, ktorí vyhľadávajú každý možný skokánok, súperia v prevedení základných trikov a predovšetkým sú na túto zábavu plne pripravení a majú ochranné pomôcky typu helma a chrániče lakťov a kolien.
  • Kolobežky s nafukovacími kolesami - od detí sa presúvame vekovo vyššie, od zábavy k účelnosti. Tento druh kolobežky je určený k bezstarostnej jazde, k rýchlemu presunu z bodu A do bodu B. Kolobežky sú vyššie, sú vybavené ručnou brzdou, 12-20" kolesá tlmia nerovnosti. Čo by nám v tejto kombinácii mohlo chýbať, snáď už len slúchadlá s perfektne zvolenou hudbou.
  • Skladacie kolobežky - najznámejšie a najpočetnejšie kategórie. Skladacích kolobežiek je vážne veľa a všetky sú skvelé, len nie dokonalé. Tiež sa na nich dá skákať ako na freestyle, ale nie je to ono. (jo a hlavne nie sú na to určené) Tiež sa s nimi dá bezstarostne jazdiť po meste, ale určite tak netlmí nerovnosti. Že ich kritizujem, to určite nie. Majú to svoje, čo žiadna z predchádzajúcich, dajú sa zložiť! To určite ocení každý kto sa chce priblížiť k dopravnému prostriedku, kto nechce zabrať celý kufor auta. Hlavne sa už posunuli na inú úroveň, sú totiž odpružené, vybavené kotúčovou brzdou a ich kolieska sú vážne veľké. Predovšetkým vhodná od 2-3 rokov veku do minimálne 100 rokov. (kiež by)
  • Detské kolobežky - vekovú skupinu máme špecifikovanú. Ide o malé 3 kolesové, multifunkčné kolobežky, ktoré sa dajú rôzne prerobiť. Do tejto kategórie by som bez váhania pridal aj odrážadlá.

Viac informácií bude rozpísaných v jednotlivých kategóriách.

Zobraziť viac