Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

O nás


Špecializujeme sa na predaj športového a fitness vybavenia, ako sú bežecké pásy, rotopedy, veslovacie trenažéry, masážne stroje, posilňovacie lavice alebo akékoľvek príslušenstvo do posilňovne a fitness doplnky. E-shop 2sport je ideálnym miestom pre všetkých športovo aktívnych ľudí, ale aj pre tých, ktorí so športom ešte len začínajú.

Ale máme pre vás oveľa viac! Na 2sport.sk nájdete aj širokú ponuku korčuliarskeho, turistického a plaveckého vybavenia, ako aj vybavenia na tenis, stolný tenis a bedminton.

Hoci máme široký sortiment výrobkov, stále postupne rozširujeme našu ponuku a prichádzame k vám s novými výrobkami, ktoré zodpovedajú trendom a požiadavkám trhu. Aby sme uspokojili všetky tréningové potreby našich zákazníkov, ponúkame športové vybavenie, ktoré spestrí každý typ tréningu a zvýši jeho účinnosť a efektivitu.

Máme len osvedčené produkty a vybavenie uznávaných značiek, ktoré zaisťujú úplnú bezpečnosť a účinnosť tréningu. Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu zariadení a príslušenstva na tréning v komerčných a domácich posilňovniach a fitnes kluboch. Ponúkame produkty týchto značiek: 

V našom online obchode môžete platiť rôznymi spôsobmi. Snažíme sa čo najlepšie vyhovieť našim zákazníkom, a preto sme zvolili nasledujúce spôsoby platby:

Sme hrdí na skvelú zákaznícku podporu, radi vám pomôžeme s výberom alebo akýmikoľvek inými otázkami a postaráme sa aj o to, aby bol tovar rýchlo u vás doma!

V prípade, že vám nesedí veľkosť, neodhadli ste farbu alebo ste sa jednoducho rozhodli, že chcete tovar vrátiť - môžete! Viac informácií nájdete tu.

On-line predaj, doprava zdarma nad 90 EUR po celej Slovenskej republike.

 

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.