Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

STRONGBIKE 2.0 AIRBIKE STRONGGEAR

Kód: P00065-1
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Airbike StrongGear StrongBike 2.0. Nosnosť 135 kg. Horizontálne a vertikálne nastaviteľné sedlo. Hmotnosť 43 kg.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
456.68 EUR
380.57 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
P00065-1
Záruka:
2 roky
Popis STRONGBIKE 2.0 AIRBIKE STRONGGEAR

StrongBike 2.0. je náš úplne nový a nadupaný bicykel AirBike. Dlho sme tvrdo pracovali na zlepšení slabých a silných stránok, ktoré AirBike má, a výsledkom nášho úsilia je StrongBike 2.0.


Prečo mať niečo, keď môžete mať všetko?

Pri vytváraní StrongBike 2.0 sme mysleli na všetko. Odolnosť, stabilita, pohodlie, ergonómia, špeciálne funkcie a bezúdržbová, tichá prevádzka - to všetko za najlepšiu možnú cenu. Pomohol nám k tomu nový kombinovaný systém pohonu.


Nový kombinovaný systém pohonu

V zadnej časti bicykla StrongBike sa nachádza odolná reťaz s nízkymi nárokmi na údržbu. Vpredu je remeň, ktorý zabezpečuje tichý chod stroja. Tieto dva systémy sa navzájom dokonale dopĺňajú.


Meníme mínusy Airbike na plusy

Neustále sa snažíme zlepšovať. Platí to nielen pre systém StrongGear vo všeobecnosti, ale aj pre náš bicykel StrongBike. Po 5 rokoch skúseností s Airbikes a tisícoch predaných kusov sme získali cenné skúsenosti, ktoré nám pomohli identifikovať slabé stránky, ktoré sme následne premenili na silné stránky.


Masívna a odolná konštrukcia

Masívna oceľová konštrukcia poskytuje maximálnu stabilitu, pevnosť a odolnosť. Tento Airbike je skonštruovaný pre tie najnáročnejšie tréningy. Nastaviteľné gumové nožičky tlmia vibrácie a vyrovnávajú nerovnosti terénu.


Pohodlné rukoväte

Ergonomické rukoväte nášho airbiku vám zabezpečia čo najpohodlnejšie uchopenie.


3x väčšia záťaž

Pohonové guľôčkové ložisko spájajúce rukoväť a pohon je jednou z najviac namáhaných častí vzduchového bicykla. Preto je ložisko na bicykli StrongBike 2.0 naozaj masívne. Okrem toho sme ložisko umiestnili tak, aby sme znížili pákový efekt pôsobiaci na skrutku ložiska a na riadidlá. Celý kĺb teraz znesie trojnásobné zaťaženie.


Intenzívny odpor

Strongbike 2.0. má veľké odporové lopatky, ktoré vytvárajú intenzívny odpor vzduchu. A práve intenzívny odpor je to, čo robí airbike takým účinným cvičebným nástrojom.


Pre veľkých aj malých športovcov

StrongBike 2.0. má naozaj široké možnosti nastavenia výšky sedla aj jeho vzdialenosti od riadidiel. Preto si každý môže na bicykli Airbike nájsť svoju ideálnu cvičebnú polohu.


Nastaviteľné pohodlné sedadlo

Ergonomicky tvarované a pohodlné sedadlo vám zabezpečí pohodlie pri tréningu. Sedlo má aj univerzálny zámok - môžete ho teda vymeniť za svoje obľúbené cyklistické sedlo.


Intenzívny tréning, ktorý prináša výsledky

Jedná sa o jeden z najlepších a najefektívnejších kardio-posilňovacích strojov, aké možno nájsť na trhu. Z obyčajných tréningov HIIT robí zničujúce tréningy. Posunie vašu kondíciu a silu na úplne novú úroveň.


Komplexne precvičte celé telo

Ako pri jednom z mála kardio strojov zapojíte pri tréningu na StrongBike celé telo. Po krátkom čase na stroji budete cítiť naozaj každý sval, žiadny z nich nebude odpočívať.


Prehľadný LCD displej

Veľký a prehľadný LCD displej s vysokým rozlíšením ponúka širokú škálu tréningových programov a množstvo ďalších nastaviteľných parametrov (čas, spálené kalórie, vzdialenosť, výkon, rýchlosť atď.)


Opierky nôh

Keď nešliapete do pedálov, ale jazdíte "len" rukami, môžete si nohy oprieť o bočné držiaky.


Prepravné kolieska

Aby bola preprava bicykla StrongBike z miesta na miesto čo najjednoduchšia a najrýchlejšia, umiestnili sme na prednú časť robustné prepravné kolieska. Napriek vyššej hmotnosti sa vám bude bicykel prepravovať naozaj pohodlne.


Držiak na nápoje

Aby ste mali svoj nápoj vždy po ruke, na oceľovom ráme v blízkosti displeja LCD sa nachádza držiak na fľašu.


Odnímateľný kryt

Bicykel StrongBike 2.0. sme vybavili odnímateľným krytom proti prúdeniu vzduchu. Pretože ventilátor, ktorý nie je ničím zakrytý, vás môže poriadne prevetrať! Ak chcete kryt odstrániť, jednoducho odskrutkujte 2 skrutky a kryt odstráňte.


Prednastavené tréningové programy

Pokračujúc už klasickými funkciami, ktoré sa zobrazujú na displeji, si môžete vybrať z prednastavených tréningových programov. Tie si môžete rýchlo a jednoducho prispôsobiť vlastnému výkonu.


Stabilná konštrukcia

Zosilnená oceľová konštrukcia poskytuje dostatočnú stabilitu a pevnosť. Gumové nožičky tlmia vibrácie a vyrovnávajú nerovnosti terénu.


Vzduchový zotrvačník

Veľkosť odporu vytvára každý z nás rýchlosťou svojich striel. A čím intenzívnejšie pracujete, tým väčší odpor vytvára vzduchový zotrvačník.


Parametre:

 • Materiál: oceľ
 • Rozmery:
  • Dĺžka: 125 cm
  • Šírka: 70 cm
  • Výška: 127 cm
  • Výška sedla od zeme: 80 - 101 cm
 • Nastavenie sedla: horizontálne/vertikálne
 • Počítač:
  • Nastaviteľné tréningové programy
  • Meria rýchlosť, kalórie, vzdialenosť, čas
 • Telemetria: Áno
 • Nosnosť: 135 kg
 • Hmotnosť: 43 kg

Upozornenie:

 • Výrobok nie je určený na komerčné použitie
 • Záruka 24 mesiacov
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR