Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v8

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v8

Kód n30-B3-020
EAN: 5902539014396
Záruka: 2 roky
Vyberte variant:
54.49 EUR
Bežná cena: 54.49 EUR
Skladom 16 ks
Pri nákupe nad 90 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
3% zľava na každý nákup pre registrovaných zákazníkov

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v8 sú vyrobené z prírodnej kože vyplnenej špeciálnou PUR penou. Pútavý dizajn "Japan" s textom "True victory is victory over myself" v kanji.... Viac informácií

Opis produktu

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v8 sú vyrobené z kvalitnej prírodnej kože s podšívkou z tkaniny Blacktop, ktorá odoláva poškodeniu. Rukavice sú na strane dlane vybavené sieťovinou ActivCLIMA, ktorá v kombinácii s vnútorným materiálom prepúšťajúcim vzduch pomáha znižovať teplotu vo vnútri rukavice, vďaka čomu sa ruka menej potí a tréning je pohodlnejší. Chrbát rukavice je vyplnený špeciálnou pamäťovou penou, ktorá dokonale tlmí údery aj počas dlhšieho a intenzívnejšieho tréningu na boxovacom vreci, na terči alebo pri tréningu so sparingpartnerom. Bezpečnosť rukavíc zaisťuje široký pásik na suchý zips na spevnenie zápästia a oblasť palca spojená pásikom so zvyškom rukavíc, tieto prvky minimalizujú možnosť poranenia.
Vzhľad rukavíc B-2v8 sme nazvali "Japan", je to pútavý dizajn bieleho podkladu so sivými špicami, nad ktorým je nápis v kanji - "Pravé víťazstvo je víťazstvo nad sebou samým".
> Všetky rukavice z radu DBX BUSHIDO sú navrhnuté a testované v spolupráci s boxerskými trénermi, aby vyhovovali ich tréningovým potrebám, pričom pri navrhovaní sa zohľadňujú aj bezpečnostné normy. Pred uvedením na trh sa rukavice niekoľko týždňov testujú v tréningovom prostredí.

Parametre:

  • Materiál: prírodná koža
  • Ručne šité
  • Sieťka ActivCLIMA
  • Vyplnené špeciálnou PU penou
  • Široká manžeta na zápästí so zapínaním na suchý zips

Upozornenie:

  • Norma: PN-EN 13277-1:2002, PN-EN 13277-7:2010
  • Záruka 24 mesiacov
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní