Boxovací pytel DBX BUSHIDO GymPro 140/40cm 40kg

Boxovací pytel DBX BUSHIDO GymPro 140/40cm 40kg

Kód 30-B1-430
EAN: 5902539018431
Záruka: 3 roky
Výrobca: BUSHIDO
88.83 EUR
Skladom 4 ks

Boxovacie vrece DBX BUSHIDO GymPro je vyrobený z patentovaného, 7-mi vrstvového materálu a naplnený je špeciálnym, penovým granulátom na 40 kg. Rozmery 140 x 40 cm. Celková výška 180 cm (vrátane reťazí a ok).... Viac informácií

Opis produktuParametre


Boxovacie vrece DBX BUSHIDO GymPro je vyrobený špeciálne pre tréning na maximálny výkon.
Samotný vak má rozmery 140 x 40 cm a je vyrobený z patentovaného, ??7-mi vrstvového materiálu (ochranný lak, nylon, sieťovina, mäkčené PVC, ...). Boxovacie vrece GymPro je vyplnený penovým granulátom, ktorý je nakombinované z molitanu, filcu a gumového granulátu. Zmes je namiešaná tak, aby bol vyplnený celý priestor vreca. Použitie penového granulátu navyše zaručuje, že sa výplň "neutluče" ani po mnohých mesiacoch intenzívneho tréningu. Veko je opatrené zipsom pre možnosť odobratie výplne.
Vrece nesú 4 reťaze zakončené karabínou a otočným závesom, celková nosnosť reťazí ja až 640 kg. Nosná oká majú tvar trojuholníka, toto prevedenie nedeformuje nosné, nylonové popruhy ako v prípade okrúhlych ok. Každý nylonový popruh má nosnosť až 500 kg. Celková výška potom je cca. 180 cm. Pre obmedzenie pohybu vreca počas tréningu je na spodnej strane inštalované oceľové oko pre pripevnenie k podlahe pomocou gumového expandéra.
Vyššie spomenuté vlastnosti zaručujú, že nejde o "hračku", ale o profesionálne vybavenie, ktoré vydržia mnoho rokov aktívneho tréningu. Kvalitou modelu GymPro sme si tak istí, že na neho poskytujeme záruku 36 mesiacov.


Parametre:

  • Materiál: plawil, penový granulát, nylon, oceľ
  • Reťaze s nosnosťou 640 kg
  • Rozmer:
    • šírka: 40 cm
    • výška: 140 cm
  • Dĺžka reťazí: cca. 43 cm
  • Hmotnosť: cca. 40 kg


Upozornenie:

  • Záruka: 36 mesiacov

Tento parameter označuje, ktoré vreco je predmetom ponuky.

Plné vreco sa dodáva už naplnené, stačí ho zavesiť a môžete trénovať.

Prázdne vreco je nenaplnené.

Čiastočne naplnené - tieto vrecia sú naplnené pod limit 30 kg na prepravu bežnou prepravnou službou, zvyšok náplne sa prepravuje v samostatnom balíku a pred použitím je potrebné vrece doplniť.

Prázdne s oddelenou náplňou - táto hodnota sa najčastejšie vyskytuje v kategórii "Heavy Bag", ktorá je naplnená gumovým granulátom. V zásielke dostanete samostatne prázdne vrecie a niekoľko vrecúšok s náplňou, ktorú je potrebné pred použitím vreca naplniť.

Vrece: Plné

Hodnota udáva množstvo náplne, ktoré je súčasťou vreca (+- 10 %).

Hmotnosť náplne: 40 kg

Tento parameter udáva maximálnu hmotnosť vreca. Ak je táto hodnota prekročená, dochádza k porušeniu záručných podmienok a môže dôjsť k poškodeniu vreca počas tréningu.

Maximálna hmotnosť vreca: 60 kg
Výška pytle: 140 cm
Priemer vreca: 40 cm

Tento parameter udáva celkovú výšku vaku a pomáha určiť minimálnu výšku ukotvenia vaku - k celkovej výške pripočítajte 40 cm. Napríklad 130 cm vysoké vrece má výšku so závesmi 170 cm a je potrebné ho ukotviť do výšky 210 cm (170 + 40 = 210). Reťaze je samozrejme možné skrátiť, ale potom sa strieška zdeformuje, preventívne odporúčame zakúpiť rozperný krúžok. 

Výška vrátane závesov: 180 cm
Otvor na úpravu plnenia: Zip
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní