sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Detská kolobežka NILS Fun HLB202 2v1 zelená

Kód: 16-51-071
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Detská kolobežka 2v1 NILS Fun HLB202. Vymeniteľná predná časť s 2 alebo 1 kolieskom. Možnosť obmedzenia rozsahu otáčania. Vysúvateľné riadidlá. PU kolieska s ložiskami ABEC 5. Nosnosť 50 kg, hmotnosť 2,2 kg.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
50.60 EUR
42.17 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
16-51-071
EAN:
5907695544312
Záruka:
2 roky mesiacov
Typ kolobežky:
Detská
Rám:
Skladací
Brzda:

Tento parameter určuje typ brzdy na zadnom kolese.

Flexi Fender je nožná brzda, ktorá slúži aj ako blatník. Tento blatník je vyrobený z jedného kusu pružnej ocele a je priskrutkovaný priamo k nášľapu kolobežky. Táto brzda je najlacnejšia a najviac namáhaná.

Nášľapná brzda slúži aj ako blatník, ktorý je k rámu kolobežky pripevnený pomocou osi s pružinou. Ide o najpoužívanejší typ brzdy v skladacích kolobežkách.

Brzda V-Brake sa ovláda pákou na riadidlách. Lanko je vedené priamo na brzdové rameno, a preto je brzdný účinok veľmi účinný a dobre dávkovateľný.

Cantilever je názov pre predchodcu "V" bŕzd. Lano je vedené k tiahlu, cez ktoré prechádza lanko spájajúce brzdové ramená. Brzdný účinok je oveľa nižší ako pri V-brake.

U-Brake je predchodcom brzdy cantilever. Ide o najzákladnejší model brzdy, kde sa konštrukcia v tvare U rýchlo upchá napríklad blatom. Brzdný účinok je podobný ako pri brzdách cantilever.

Kotúčová brzda má oveľa väčší brzdný účinok ako akákoľvek iná ráfiková brzda. V kolobežkách sa na zníženie hmotnosti používajú mechanické brzdy. Pri mechanických brzdách sa ovláda len vonkajší piestik a vnútorný piestik sa musí nastavovať ručne vo veľmi presných a pravidelných intervaloch, inak sa môže brzdový kotúč ohnúť. Brzdný účinok je tiež nižší ako u hydraulických bŕzd používaných na bicykloch.

Kombinácia nášlapnej a tlakovej brzdy sa používa pri vyšších modeloch skladacích kolobežiek, kde brzdný účinok nožnej brzdy podporuje malá tlaková brzda ovládaná z riadidiel. Tlaková brzda pozostáva z kovového odliatku, ktorý po stlačení páčky tlačí priamo na pneumatiku kolobežky.

Nášľapná
Hmotnosť:
2,2 kg
Nosnosť:
50 kg
Materiál nášľapnej plochy:
Plast
Nastaviteľná výška riadidiel:
Áno
Priemer predného kolesa:
12,5 cm
Průměr zadného kolesa:
10 cm
Výška riadidiel:
74 cm
Šírka riadidiel:
33,5 cm
Dĺžka nášľapnej plochy:
30 cm
Šírka nášľapnej plochy:
11 cm
Stojan:
Nie
Popis Detská kolobežka NILS Fun HLB202 2v1 zelená

Kolobežka NILS Fun HLB202 2v1 bola navrhnutá s ohľadom na najmladších používateľov a jej atraktívny dizajn určite zaujme. To, čo kolobežku HLB202 odlišuje, je možnosť prestavať trojkolesovú kolobežku na klasickú dvojkolesovú kolobežku!

Vzdialenosť medzi prednými kolieskami je 25 cm, čo je zárukou vysokej stability, ktorá sa hodí na začiatku každého kolobežkového dobrodružstva. Tri kolieska sú ideálne na prvé zoznámenie sa s kolobežkou, jej fungovaním a na osvojenie si správnej techniky jazdy na kolobežke. Pre maximálnu bezpečnosť je súčasťou balenia aj prídavná objímka s kolíkom, ktorá obmedzuje pohyb riadidiel na 40°, takže nehrozí, že by ste riadidlá strhli a kolobežku prevrátili. Po výmene objímky je rozsah otáčania riadidiel obmedzený len nášľapom. Keď vaše dieťa získa istotu pri jazde, kolobežku HLB202 možno prestavať na bežnú kolobežku. Riadidlá sú výškovo nastaviteľné. Rukoväte na riadidlách sú vyrobené z gumy na bezpečné uchopenie. Konce rukovätí sú vybavené "bambuľkou", ktorá zabraňuje skĺznutiu dlane z rukoväte a zároveň chráni dlaň ruky, keď dieťa napríklad narazí riadidlami na prekážku - napríklad na fasádu domu. Kolieska sú vybavené ložiskami ABEC 5, ktoré zabezpečujú pohodlnú jazdu. Zadný blatník slúži ako nášľapná brzda na bezpečné zastavenie kolobežky.

V prípade potreby možno kolobežku rozložiť, takže nezaberie veľa miesta napríklad v kufri auta.

Kolobežku je najlepšie používať pri jazde na rovnom, spevnenom povrchu.


Špecifikácie:

 • Materiál: polypropylén, hliník
 • Rozmery:
  • dĺžka: 58,5 cm
  • šírka: 33,5 cm
  • výška: 74 cm
 • Rozmer opierky nôh: 30 x 11 cm
 • Výška riadidiel: 55 - 74 cm
 • Predné kolieska: PU 125 mm, ABEC 5
 • Zadné koliesko: PU 100 mm, ABEC 5
 • Nosnosť: 50 kg
 • Hmotnosť: 2,2 kg

Upozornenie:

 • Nie je určené na komerčné použitie
 • Záruka 24 mesiacov
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR