Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

NA1128 ČIERNO-ZLATÉ VEĽ.XL(43-45) KOLIESKOVÉ KORČULE NILS EXTREME XL(43-45)

Kód: 16-01-269
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Kolieskové korčule NILS Extreme NA1128 sú korčule určené pre rekreačných a pokročilých jazdcov. Kolieska z PU sú vybavené ložiskami ABEC 7 a upevnenie je navrhnuté pomocou klasickej trojkombinácie. Obuv sa dá nastaviť na niekoľko veľkostí.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Varianta:
49.10 EUR
40.92 EUR bez DPH
Bežná cena: 50.69 EUR
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Kód:
16-01-269
EAN:
5907695540215
Záruka:
2 roky mesiacov
Typ korčúľ:

Tento parameter určuje, na čo sú korčule zvyčajne určené:

In-line - klasické kolieskové korčule. Kolieska sa umiestňujú do radu. Je to najbežnejší model korčúľ. In-line korčule sú vhodné na jazdu po priamke z bodu A do bodu B.

Celoročné korčule sa vzťahujú na modely s vymeniteľným podvozkom, kde sa dá klasický in-line podvozok zmeniť na konfiguráciu 2+1 alebo 2+2 (pomocou dodanej sady skrutiek), alebo sa dajú vymeniť kolieska za nôž na ľad. Tieto korčule sú ideálne pre malých alebo začínajúcich korčuliarov.

Korčule Trek alebo Quad majú nylonový podvozok, ku ktorému sú v dvoch radoch pripevnené kolieska. Tento typ korčúľ bol veľmi obľúbený v Spojených štátoch, kde sa používal na korčuľovanie v hale často v rytme diskotéky. Tieto korčule majú dobrú ovládateľnosť a sú určené na veľmi rovné povrchy.

Slalomové korčule sú určené na veľmi svižnú jazdu medzi prekážkami, na tento účel sú vybavené menšími kolieskami, ktoré sú blízko seba a nemajú brzdu.

Zimné korčule majú namiesto podvozku s kolieskami nôž a sú určené na korčuľovanie na ľadových plochách.

In-line
Rastúca topánkata:

Tento parameter udáva, či je obuv nastaviteľná na viacero veľkostí. Vo väčšine prípadov je možné zmeniť veľkosť obuvi na jednu zo 4 veľkostí stlačením tlačidla a posunutím špičky.

Áno
Dĺžka stielky od:

Tento parameter určuje presnú veľkosť nohy. V prípade pevnej obuvi existuje len jedna veľkosť a hodnota "Dĺžka stielky od:" je rovnaká ako hodnota "Dĺžka stielky do:". V prípade rastúcej obuvi existuje viacero veľkostí. Dĺžka je uvedená v milimetroch, pretože veľkosť EÚ (napríklad 42) nemusí vždy zodpovedať požadovanej veľkosti, preto je vždy lepšie zmerať nohu a podľa toho vybrať správnu veľkosť.

250 mm
Dĺžka stielky do:

Tento parameter určuje presnú veľkosť nohy. V prípade pevnej obuvi existuje len jedna veľkosť a hodnota "Dĺžka stielky od:" je rovnaká ako hodnota "Dĺžka stielky do:". V prípade rastúcej obuvi existuje viacero veľkostí. Dĺžka je uvedená v milimetroch, pretože veľkosť EÚ (napríklad 42) nemusí vždy zodpovedať požadovanej veľkosti, preto je vždy lepšie zmerať nohu a podľa toho vybrať správnu veľkosť.

301 mm
Ložiská:

Presnosť výroby ložísk sa posudzuje podľa normy ABEC od anglického Annular Bearing Engineering Committee. Z technického hľadiska je to norma, ktorá nám hovorí, aké presné je ložisko, ktoré práve zišlo z výrobnej linky. Norma ABEC prakticky udáva, ako hladko sa ložisko otáča, a teda aká je jeho rýchlosť. ABEC však už nezohľadňuje použité materiály.

ABEC 7
Tvrdosť topánky:

Tento parameter určuje tvrdosť špičky obuvi.

Mäkká topánka je porovnateľná s klasickou topánkou.

Polomäkká topánka má pevnú (zvyčajne nylonovú) podrážku a lem, zvršok je podobný klasickej topánke.

Tvrdá topánka je celá škrupinová.

Polomäkká
Brzda:

Tento parameter udáva, či má korčuľa brzdu.

Nie
Zapínanie:
Dvojdielna pracka, suchý zips, šnurovanie
Rám podvozku:

Tento parameter určuje materiál, z ktorého je rám s kolesami vyrobený.

Hliník
Popis Kolieskové korčule NILS Extreme NA1128 čierno-zlaté

Kolieskové korčule NILS Extreme NA1128 sú určené pre rekreačných a skúsených jazdcov. Model NA1128 v sebe spája pútavý dizajn a pohodlné používanie.
Hliníkový podvozok je vybavený veľkými mäkkými PU kolesami s ložiskami ABEC7, ktoré zabezpečujú rýchlu jazdu. Vonkajšia topánka je nastaviteľná do štyroch veľkostí stlačením tlačidla (veľkosť XL do troch veľkostí), toto riešenie umožňuje presné nastavenie veľkosti podľa aktuálnych potrieb alebo použitie ako "rastúca topánka", ktorá "rastie" s detskou nohou. Na špičke sú vetracie otvory pre maximálnu priedušnosť. Vnútorná topánka je vyrobená z kombinácie semišu, sieťoviny MESH, EVA a peny s vysokou hustotou. Zapínanie je klasické trojdielne - šnurovanie, pásik na suchý zips a dvojdielna pracka. Model NA1128 je vybavený väčšími kolesami a nemá brzdu.
>

Špecifikácie:

 • Materiál: PP, PU, semiš, EVA, MESH, laminovaná pena
 • Podvozok hliník
 • Ložiská: ABEC 7
 • Topánka: polomäkká, odvetraná
 • Zapínanie:
  • dvojdielna pracka
  • remienok na zips
  • šnurovanie
 • Boty nemajú brzdu
 • Nosnosť: 100 kg

Upozornenie:

 • Nie je určené na komerčné použitie
 • Záruka 24 mesiacov
Veľkosť L (39-42) XL (43-45)
Dĺžka stielky (mm) 250 - 271 279 - 301
Kolieska (mm) PU 84 mm / 82A PU 100 mm / 82A
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR