Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

MF-U013 2.0 LEG PRESS MARBO

Kód: MA-MF-008
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
MARBO Sport MF-U013 2.0 je posilňovací stroj na štvorhlavý sval stehenný (quadriceps femoris) - Leg Press zo série Free Weight. Rozmery 152 x 173 x 212 cm. Nosnosť 400 kg, hmotnosť 255 kg.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
2 307.25 EUR
1 922.71 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
MA-MF-008
EAN:
5903641005364
Záruka:
2 roky
Popis MF-U013 2.0 LEG PRESS MARBO

MARBO Sport MF-U013 2.0 je stroj na posilňovanie štvorhlavého stehenného svalu (quadriceps femoris) - Leg Press zo série Free Weight.

Hlavný rám je vyrobený z oceľových profilov 100 x 50 x 3 milimetre, vedľajšie prvky konštrukcie sú vyrobené z profilu 100 x 40 x 3 milimetre. Použité materiály zaručujú nosnosť až 400 kilogramov, vďaka čomu je tento stroj vhodný do komerčných priestorov.

Rôzne polohy na komplexné precvičenie stehenných svalov

Leg Press sa používa na izolované precvičovanie štvorhlavého stehenného svalu. V závislosti od polohy nôh pri cvičení na stroji Leg Press dokážeme aktivovať rôzne hlavy štvorhlavého stehenného svalu.

Ovládanie a funkcie zariadenia MF-U013 2.0

Po naložení požadovanej záťaže na tŕne Leg Press sa posadíme a nohy položíme na stabilnú, čierno natretú dosku s gumovým, protišmykovým povrchom. Plošinu mierne nadvihneme a pomocou úchytov pod sedadlom uvoľníme zámok pre plný rozsah pohybu plošiny. Pri zariadení MF-U013 2.0 nehrozí žiadne nebezpečenstvo úrazu, plošina sa neposúva, ale otáča, takže aj keď už nevládzeme uniesť váhu, plošina sa zastaví o rám a my môžeme bez problémov odísť od zariadenia. Vďaka dvojitému vodiacemu systému je plošina stále rovnobežná so zádovou oporou.

Odolné čalúnenie

Čalúnenie z odolnej syntetickej kože je zdvojené na každom okraji čalúneného prvku a prešité veľmi pevnou niťou značky COATS. Čalúnenie je na spodnej strane uložené v krytoch z odolného čierneho plastu. Tie chránia čalúnenie pred poškodením a dodávajú zariadeniu nevšedný, moderný dizajn.

Polyamidom potiahnuté nakladacie tŕne

Jednotka je vybavená nakladacími tŕňmi s polyamidovým povlakom. Vďaka použitiu polyamidu je povrch odolný voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu, a to aj pri častom nasadzovaní a snímaní závaží. Ako závažia sa používajú olympijské kotúče s priemerom otvoru 50 mm, ktorými je určite vybavená každá posilňovňa.

Rúčky potiahnuté penou

Pri navrhovaní radu Free Weight sme urobili všetko pre to, aby sme zaistili maximálne pohodlie pri cvičení! Rukoväte sme pokryli vrstvou hrubej a pevnej peny, aby sme používateľom zabezpečili pohodlný a bezpečný úchop. Konce rukovätí sme vybavili sústruženou kovovou objímkou v čiernej farbe.

Gumové nožičky

Stroj je vybavený nožičkami z hrubej gumy, ktoré zabezpečujú stabilitu počas cvičenia. Vďaka gumovým nožičkám máte istotu, že stroj nepoškriabe podlahu.


Špecifikácie:

 • Rozmery:
  • Výška: 152 cm
  • Šírka: 173 cm
  • Dĺžka: 212 cm
 • Ocelový profil: 100 x 50 x 3 mm a 100 x 40 x 3 mm
 • Záťaž: olympijské kotúče s otvorom 50 mm
 • Nosnosť: 400 kg
 • Hmotnosť: 255 kg

Upozornenie:

 • Trieda: Full Commercial
 • Záruka 12/24 mesiacov
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR