Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

UR-U022 2.0 LEG PRESS UPFORM

Kód: MA-UF-078
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Leg press UpForm UR-U022 2.0. Sada závaží s hmotnosťou 120 kg, 4 polohy na nastavenie východiskovej polohy sedadla. Rozmery 191,3 x 100 x 147,1 cm, hmotnosť 334 kg.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
3 978.04 EUR
3 315.03 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
calculator
Na splátky
Parametre
Výrobca:
Kód:
MA-UF-078
EAN:
5903641004190
Záruka:
2 roky
Popis UR-U022 2.0 LEG PRESS UPFORM

Leg press UpForm UR-U022 2.0 je inovatívny stroj na profesionálny tréning nôh. Na stroji budete vykonávať cviky so zapojením oboch kolenných kĺbov a rôznych svalov dolných končatín, ktoré ovplyvňujú vašu pohodu a ladnosť postavy.

Cvičenia na stroji Leg Press sú ideálne, ak chcete precvičiť svaly, ako sú štvorhlavý sval stehenný, sedací sval, sedací sval, adduktory a abduktory. Kľúčom k úspechu pri tréningu dolnej časti tela je stimulácia funkčných svalov, ktoré sú okrem iného zodpovedné za správne držanie tela, udržiavanie rovnováhy alebo podporu chrbtice - preto sa oplatí zamerať sa na ich rozvoj.

Vďaka jednoduchému a bezpečnému používaniu sa UR-U022 2.0 stane nepostrádateľným zariadením nielen na každodenný tréning nôh, ale aj v procese rehabilitácie - pre tých, ktorí sa chcú dostať späť do formy a kondície po zranení.

UR-U022 2.0 bol navrhnutý tak, aby maximalizoval nielen vašu bezpečnosť, ale aj pohodlie pri cvičení. Preto bol zásobník na závažia umiestnený na boku stroja, nie uprostred oproti cvičiacemu. Toto riešenie znižuje riziko zranenia a zároveň zvyšuje úroveň pohodlia. Na výmenu závažia nemusíte zo stroja vystupovať - môžete to jednoducho urobiť, kým zostávate v sedadle.

Dalším bezpečnostným prvkom je konštrukcia stroja UR-U022 2.0 Leg Press, kde je závažie pripojené k posuvnému sedadlu, a nie k plošine na nohy. Závažie netlačí na cvičiaceho, ako je to v prípade väčšiny strojov tohto typu. Táto konštrukcia výrazne znižuje riziko stlačenia a zranenia počas cvičenia, vďaka čomu je Leg Press bezpečný na používanie pre začiatočníkov a rehabilitáciu.

Súprava závaží pozostáva zo 16 tehličiek s hmotnosťou 7,5 kilogramu, čo je spolu 120 kilogramov. Každá tehlička v súprave závaží je označená celkovou hmotnosťou. Môžete si tak vždy rýchlo a intuitívne vybrať požadovanú hmotnosť.

Štyristupňový systém nastavenia polohy sedadla umožňuje nastaviť vzdialenosť medzi sedadlom a plošinou. Vďaka tomu máte možnosť nastaviť si stroj podľa vlastnej výšky, čo sa premietne do účinnosti vykonávaného tréningu nôh.

Čalúnenie v čiernej farbe je vyrobené z pevnej tkaniny odolnej voči potu a oderu. Perforácia zabezpečuje dostatočné vetranie a zlepšuje odvod vlhkosti, takže čalúnenie zostáva svieže a suché aj počas intenzívneho tréningu.

Konštrukcia výrobku bola povrchovo upravená práškovou farbou v čiernej farbe. Pevné oceľové profily s rozmermi 125 x 60 x 3 mm a 60,3 x 3,2 mm zabezpečujú stabilitu celej konštrukcie.


Špecifikácie:

 • Materiál: oceľ, plast, drevo, guma
 • Ocelový profil: 125 x 60 x 3 mm; 60,3 x 3,2 mm
 • Rozmery:
  • Dĺžka: 191,3 cm
  • Šírka: 100 cm
  • Výška: 147,1 cm
 • Sada závaží: 16 x 7,5 kg
 • Nastavenie východiskovej polohy sedla: 4 polohy
 • Hmotnosť: 334 kg
 • Maximálna hmotnosť používateľa: 120 kg

Upozornenie:

 • Trieda: Full-commercial, určené na komerčné použitie
 • Záruka 12 mesiacov
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR