MMA rukavice DBX BUSHIDO E1v9

MMA rukavice DBX BUSHIDO E1v9

Kód n30-B3-025
EAN: 5902539019414
Záruka: 2 roky
Vyberte variant:
34.13 EUR
Bežná cena: 34.12 EUR
Skladom 18 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

MMA rukavice DBX BUSHIDO E1v9 sme interne pomenovali ako model "Master", tieto rukavice sú určené pre náročných bojovníkov a ich konštrukcia bola navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu ochranu počas sparingov.... Viac informácií

Opis produktu

Rukavice DBX BUSHIDO E1v9 MMA sme interne pomenovali ako model "Master", tieto rukavice sú určené pre náročných zápasníkov a ich konštrukcia bola navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu ochranu počas sparingov. Okrem toho má model Master niekoľko inovatívnych riešení, ktoré neponúka žiadny iný model rukavíc v našom sortimente.
Na vývoji rukavíc E1v9 sa podieľali špičkoví bojovníci MMA a rukavice boli upravené tak, aby sa dosiahlo maximálne pohodlie a bezpečnosť počas tréningu. Hlavná línia rukavíc je anatomicky profilovaná, tento tvar zabraňuje skrúteniu alebo vyvrtnutiu prstov a zároveň neobmedzuje úchop. Silná vrstva hustej peny na chrbte rukavice zaisťuje vysokú absorpciu energie z úderu. Výstuhy v oblasti zápästia znižujú zaťaženie zápästia a takmer vylučujú možnosť zranenia. Široká manžeta zaisťuje pevnú fixáciu zápästia a udržiava rukavice na mieste. Manžeta je umiestnená v tvarovanej priehlbine a po utiahnutí tvorí s líniou rukavice jednu rovinu, takže sa o nič nezachytí, a aj keď vám súper uväzní ruku medzi telom a ramenom, rukavicu Master môžete ľahko vytiahnuť.
Všetky okraje materiálu rukavíc sú zakončené odolným lemom, ktorý zabraňuje trhaniu a páraniu. Vnútorná strana je pokrytá hladkým a na dotyk príjemným polstrovaním, ktoré zaručuje pohodlné nosenie a vysoký komfort počas tréningu.

Špecifikácie:

  • Materiál: syntetická PU koža
  • Výplň: pena so zvýšenou odolnosťou
  • Široká manžeta na suchý zips

Upozornenie:

  • Norma: PN-EN 13277-1:2002, PN-EN 13277-2:2002
  • Záruka 24 mesiacov
Veľkosť M L XL
Šírka dlane (cm) 7,5 - 9 9,1 - 10,2 10.3 - 12
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní