Freeridové kolieskové korčule NILS Extreme NA20006

Freeridové kolieskové korčule NILS Extreme NA20006

Kód n16-18-037
EAN: 5907695595321
Záruka: 2 roky
Vyberte variant:
70.08 EUR
Bežná cena: 70.08 EUR
Skladom 52 ks

Freeridové korčule NILS Extreme NA20006 s hliníkovým rámom, 100 mm kolieskami s ložiskami ABEC9, sliderom a zapínaním na šnúrku a 2 pracky. Dĺžka vložky podľa veľkosti od 220 do 280 mm.... Viac informácií

Opis produktuParametre


NILS Extreme NA20006 sú freeridové korčule určené pre stredne pokročilých a pokročilých korčuliarov. Dizajn korčule sa opiera o kombináciu čiernej a zlatej farby, tvrdá topánka je v úrovni päty a stredu chodidla vybavená veľkými otvormi pre dostatočnú ventiláciu, takže sa noha v korčuli nebude nadmerne potiť. Vysoký jazdný komfort zaručuje vnútorná topánka vyrobená z kombinácie EVA peny, sieťoviny Mesh a semišu.
Hliníkový rám je vybavený tromi kolieskami s priemerom 100 milimetrov, ktoré sú osadené ložiskami ABEC9 pre rýchlu jazdu. Podvozok je v prípade potreby možné prestaviť na 4 kolieska s maximálnym priemerom 90 milimetrov. Vonkajšia strana topánky je vybavená sliderom, ktorý chráni topánku pred poškodením pri jazde pod nízkym uhlom (napríklad pri rýchlom prejazde ostrou zákrutou alebo pri slalome). Zapínanie korčule obstaráva klasické šnurovanie a 2 dvousekční pracky. Pre naozaj dobrú manévrovateľnosť korčule nemajú brzdu.


Parametre:

 • Rám: hliník
 • Ložiská :: ABEC9
 • Kolieska: 3 x PU 100 mm / 85A
 • Topánka: tvrdá s ventilačným systémom
 • Vložka: EVA, Mesh, semiš
 • Zapínanie:
  • 2x dvojsekční pracka
  • šnurovanie
 • Korčule nemá brzdu


Upozornenie:

 • Nie je určené pre komerčné použitie
 • Certifikát, norma: CE
 • Záruka: 2 roky
EU 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Dĺžka vložky (cm) 220 226 233 239 247 255 260 269 275 280

Tento parameter určuje, na čo sú korčule zvyčajne určené:

In-line - klasické kolieskové korčule. Kolieska sa umiestňujú do radu. Je to najbežnejší model korčúľ. In-line korčule sú vhodné na jazdu po priamke z bodu A do bodu B.

Celoročné korčule sa vzťahujú na modely s vymeniteľným podvozkom, kde sa dá klasický in-line podvozok zmeniť na konfiguráciu 2+1 alebo 2+2 (pomocou dodanej sady skrutiek), alebo sa dajú vymeniť kolieska za nôž na ľad. Tieto korčule sú ideálne pre malých alebo začínajúcich korčuliarov.

Korčule Trek alebo Quad majú nylonový podvozok, ku ktorému sú v dvoch radoch pripevnené kolieska. Tento typ korčúľ bol veľmi obľúbený v Spojených štátoch, kde sa používal na korčuľovanie v hale často v rytme diskotéky. Tieto korčule majú dobrú ovládateľnosť a sú určené na veľmi rovné povrchy.

Slalomové korčule sú určené na veľmi svižnú jazdu medzi prekážkami, na tento účel sú vybavené menšími kolieskami, ktoré sú blízko seba a nemajú brzdu.

Zimné korčule majú namiesto podvozku s kolieskami nôž a sú určené na korčuľovanie na ľadových plochách.

Typ korčúľ: In-line

Tento parameter udáva, či je obuv nastaviteľná na viacero veľkostí. Vo väčšine prípadov je možné zmeniť veľkosť obuvi na jednu zo 4 veľkostí stlačením tlačidla a posunutím špičky.

Rastúca topánkata: Nie

Tento parameter určuje presnú veľkosť nohy. V prípade pevnej obuvi existuje len jedna veľkosť a hodnota "Dĺžka stielky od:" je rovnaká ako hodnota "Dĺžka stielky do:". V prípade rastúcej obuvi existuje viacero veľkostí. Dĺžka je uvedená v milimetroch, pretože veľkosť EÚ (napríklad 42) nemusí vždy zodpovedať požadovanej veľkosti, preto je vždy lepšie zmerať nohu a podľa toho vybrať správnu veľkosť.

Dĺžka stielky od: 220 mm

Tento parameter určuje presnú veľkosť nohy. V prípade pevnej obuvi existuje len jedna veľkosť a hodnota "Dĺžka stielky od:" je rovnaká ako hodnota "Dĺžka stielky do:". V prípade rastúcej obuvi existuje viacero veľkostí. Dĺžka je uvedená v milimetroch, pretože veľkosť EÚ (napríklad 42) nemusí vždy zodpovedať požadovanej veľkosti, preto je vždy lepšie zmerať nohu a podľa toho vybrať správnu veľkosť.

Dĺžka stielky do: 280 mm

Presnosť výroby ložísk sa posudzuje podľa normy ABEC od anglického Annular Bearing Engineering Committee. Z technického hľadiska je to norma, ktorá nám hovorí, aké presné je ložisko, ktoré práve zišlo z výrobnej linky. Norma ABEC prakticky udáva, ako hladko sa ložisko otáča, a teda aká je jeho rýchlosť. ABEC však už nezohľadňuje použité materiály.

Ložiská: ABEC 9

Tento parameter určuje tvrdosť špičky obuvi.

Mäkká topánka je porovnateľná s klasickou topánkou.

Polomäkká topánka má pevnú (zvyčajne nylonovú) podrážku a lem, zvršok je podobný klasickej topánke.

Tvrdá topánka je celá škrupinová.

Tvrdosť topánky: Tvrdá

Tento parameter udáva, či má korčuľa brzdu.

Brzda: Nie
Zapínanie: 2 x dvousekční přezka, šněrování

Tento parameter určuje materiál, z ktorého je rám s kolesami vyrobený.

Rám podvozku: Hliník
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní