Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

RDX Sports

Keďže oslavujeme viac ako dve desaťročia dokonalosti, som nesmierne hrdý na našu cestu, na ktorej sme sa z nadšeného nápadu stali jednou z najlepších firiem v globálnom odvetví bojových športov a fitnes. Náš záväzok poskytovať špičkové, inovatívne športové a fitness vybavenie pomohol športovcom na celom svete naplno rozvinúť svoj potenciál.

V RDX Sports veríme v silu odhodlania, odolnosti a odvahy - rovnaké hodnoty, ktoré poháňajú bojovníkov aj nadšencov fitnes. Naše výrobky sú navrhnuté s maximálnou precíznosťou, s ohľadom na pohodlie, bezpečnosť a výkon, čo vám umožní pohybovať sa s istotou a neustále sa zlepšovať.

Sme hrdí na naše dvadsaťročné dedičstvo, ktoré spočíva v tom, že sme stále o krok vpred pred konkurenciou, posúvame hranice a zavádzame nové technológie, aby sme našim zákazníkom poskytli to najlepšie. Vaša dôvera v nás nás poháňa k neustálym inováciám a pestovaniu skvelých vzťahov so zákazníkmi.

Do budúcnosti sľubujeme, že budeme naďalej posilňovať postavenie športovcov a pozdvihovať svet bojových športov a fitnes. Pokračujme v posúvaní hraníc, prekonávaní bariér a spoločnom zdolávaní výziev. So spoločnosťou RDX Sports po svojom boku sa môžete POHYBOVAŤ s cieľom, ZLEPŠOVAŤ s odhodlaním a VYVÍJAŤ sa v športovca, ktorým túžite byť.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Cena
T7 ZÁŤAŽOVÝ OPASOK RDX
RDX Sports
T7 ZÁŤAŽOVÝ OPASOK RDX
Kód: RDX-04-001
Záruka 2 roky
24.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Záťažový pás RDX T7 sa používa na zvýšenie náročnosti cvikov vo vise, ako sú napríklad príťahy na hrazdě a dipy. Ako prídavné závažie možno použiť kotúče, ktoré sú zavesené na reťazi ukončenej karabínou. Maximálna záťaž, ktorú opasok unesie, je 100 kg.
FPR-T1 TRÉNINGOVÉ LAPY RDX
RDX Sports
FPR-T1 TRÉNINGOVÉ LAPY RDX
Kód: RDX-04-010
Záruka 2 roky
44.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tréningové lapy RDX FPR-T1. Syntetická koža Maya Hide™ a vložka EVA-LUTION FOAM™. Systém vetrania prstov a dĺžkovo upraviteľné zapínanie na remienok.
FPR-F6 TRÉNINGOVÉ LAPY RDX
RDX Sports
FPR-F6 TRÉNINGOVÉ LAPY RDX
Kód: RDX-04-011
Záruka 2 roky
42.58 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tréningové lapy RDX FPR-F6. Syntetická koža Maya Hide Lo'rme s penovou vložkou EVA v dizajne Polygonal Fusion. Systém vetrania prstov a zapínanie s dĺžkovo nastaviteľným remienkom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.