Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Vreckové rukavice

Vrecové rukavice (tzv. vrecovky) ako už názov napovedá, sú určené najmä na tréning na boxovacom vaku alebo na tréning so sparing partnerom na lapách. Svojou konštrukciou sú oveľa tenšie ako boxerské rukavice, aby sa dosiahol lepší kontakt s boxovacím vrecom. Tréning úderov a otužovanie úderových plôch pri cvičení na vreci by mal byť denodenným chlebom každého boxera. Konštrukcia nami ponúkaných rukavíc zaistí dostatočné spevnenie päste a fixáciu zápästia, ktorá je obzvlášť dôležitá pre začínajúcich boxerov a iných nadšencov bojových športov a umení. Máte možnosť zakúpiť nami ponúkané rukavice firmy DBX BUSHIDO.

filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Pytlové rukavice DBX BUSHIDO RP4
DBX BUSHIDO
Pytlové rukavice DBX BUSHIDO RP4
Kód: 30-B1-043
Záruka 2 roky
24.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytlové rukavice DBX BUSHIDO RP4 jsou vyrobeny z kvalitní zesílené syntetické kůže. Byly navrženy trenéry z letitými zkušenostmi tak, aby měly optimální vlastnosti při tréninku na boxovacím pytli
Pytlové rukavice DBX BUSHIDO ARB-727
Pytlové rukavice DBX BUSHIDO ARB-727
Kód: n30-B1-046
Záruka 2 roky
od
31.20 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytlové rukavice DBX BUSHIDO ARB-727 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. Výplní rukavic je tvrzená pěna, která skvěle tlumí údery a zaručuje uživateli každodenní bezproblémové využítí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.