Dovolujeme si Vám oznámit, že v čase od štvrtka 22. 2. do piatku 23. 2. 2024 bude u nás prebiehať inventura. Posledné objednávky budeme expedovat vo štvrtok 22. 2. 2024 do 12:00. Tovar objednaný počas inventury budeme odosielať v pondelok 26. 2. 2024..

Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

STRONGSKI BEAST BEŽKÁRSKY TRENAŽÉR SO STOJANOM STRONGGEAR

Kód: P00208-2
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Bažkársky trenažér StrongGear StrongSki Beast. Rozmery 128 x 60 x 218 cm, hmotnosť 32 kg, systém vzduchovej záťaže s 9-stupňovou reguláciou.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
932.90 EUR
777.42 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
P00208-2
Záruka:
2 roky mesiacov
Popis STRONGSKI BEAST BEŽKÁRSKY TRENAŽÉR SO STOJANOM STRONGGEAR

Môže sa zdať, že StrongSki je určený len pre bežcov na lyžiach, ale opak je pravdou. Tento špecifický aeróbny trenažér môže pri svojom tréningu využiť naozaj každý, a to vďaka jeho všestrannosti. Pri tréningu s ním zaťažujete celú hornú polovicu tela bez toho, aby ste preťažovali kĺby.


Skutočne všestranný aeróbny trenažér

StrongSki je najkomplexnejší bežkársky trenažér na trhu. Môžete s ním rozvíjať vytrvalosť, ale aj silu alebo výbušnosť prostredníctvom kooperatívnych alebo striedavých pohybov paží. Budete sa cítiť ako na skutočných bežeckých lyžiach. Trenažér využijú začiatočníci aj vrcholoví športovci, ktorí ocenia širokú škálu funkcií.


Displej plný funkcií

Jednoduchý a prehľadný displej umožňuje výber z prednastavených tréningových programov. Zobrazuje tiež vzdialenosť, rýchlosť, tempo, spálené kalórie a výkon.


Ergonomické rukoväte

Pre čo najlepšie uchopenie sú naše rukoväte tvarované tak, aby presne padli do vašich rúk. Máte pocit, akoby ste držali palice na bežecké lyžovanie.


Extra silné šnúry

Dlhé šnúry prechádzajú cez otočné kladky, takže majú veľký rozsah pohybu. Nič vám tak nebráni cvičiť s maximálnym úsilím.


Najnižšia oceľová konštrukcia

Skutočne odolný bežkársky trenažér, ktorého základný skelet tvoria oceľové časti na zvýšenie celkovej odolnosti. Žiadne lacné plasty, ktoré by znižovali jeho kvalitu.


Možnosť montáže na stenu alebo stojan

StrongSki možno namontovať na stenu alebo pripevniť na špeciálny stojan na podlahu. Stojan má tiež protišmykovú úpravu a prepravné kolieska.


9 úrovní obtiažnosti

Ak cvičíte s naším trenažérom prvýkrát, alebo ste skúsený mazák, deväť úrovní odporu bude dostatočnou motiváciou pre každého. Môžete ho zaradiť do rozcvičky aj do hlavného tréningu.


Nezaberá miesto

Jednou z vecí, ktorú určite oceníte, je úspora miesta. Kamkoľvek StrongSki umiestnite, tam bude stáť. Vďaka tomu je to skvelý aeróbny trenažér pre domáce a menšie komerčné posilňovne.


Vhodný pre osoby so zdravotnými problémami

Kým niektoré stroje neumožňujú prirodzený rozsah pohybu a vystavujú telo neprirodzeným polohám, StrongSki zachováva prirodzený rozsah pohybu vo všetkých smeroch. Ocenia ho napríklad osoby, ktoré sú trvalo pripútané na invalidný vozík.


Kvalitný zotrvačník

StrongGear StrongSki využíva odpor vzduchu, ktorý vytvárajú lopatky zotrvačníka. Môžete si tak vybrať z rôznych úrovní obtiažnosti, ktoré simulujú jazdu po rovine alebo do kopca.


Nevyžaduje elektrickú energiu

StrongSki funguje úplne nezávisle a nemusí byť pripojená k elektrickej sieti. Na napájanie displeja vám stačia 4 štandardné tužkové batérie. Zariadenie môže nepretržite pracovať viac ako 100 hodín.


Parametre:

 • Materiál: oceľ
 • Rozmery:
  • Dĺžka: 39 cm (128 cm so stojanom)
  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 218 cm
 • Záťažový systém: vzduchový
 • Regulácia zaťaženia: 9 úrovní, manuálna
 • Hmotnosť: 32 kg

Upozornenie:

 • Záruka 12/24 mesiacov
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR