-24%
Podložka pre jogu HMS YM07 zelená

Podložka pre jogu HMS YM07 zelená

Kód 17-44-138
EAN: 5907695592603
Záruka: 2 roky
Výrobca: HMS
10.21 EUR
Bežná cena: 13.49 EUR
Skladom 38 ks
Pri nákupe nad 90 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
3% zľava na každý nákup pre registrovaných zákazníkov

Podložka pre jogu HMS YM07 je vyrobená z NBR materiálu, zaisťujúca pohodlie pri cvičení jogy, aerobiku a fitnessu. Podložka sa tiež vyznačuje vysokou flexibilitou a veľmi nízkou hmotnosťou.... Viac informácií

Opis produktuParametre

Podložka pre jogu HMS YM07 je ideálna pre komfortné a bezpečné cvičenie naprieč všetkými druhmi jogy, aerobiku, pilates a fitness. Je vyrobená z NBR materiálu, vyznačuje sa vysokou flexibilitou, odolnosťou voči opotrebovaniu a trvalej deformácii a nízkou hmotnosťou. So svojou hrúbkou 12 mm je podložka príjemne mäkká a vhodná aj pre pomalšie typy cvičení, pri ktorých sa dlhšie zotrváva v jednotlivých pozíciách a kde vám zaistí dostatočný komfort. Podložka je opatrená vrúbkovanou protišmykovou úpravou pre udržanie nôh a rúk v správnej pozícii. Je použiteľná obojstranne a jej ľahkú údržbu oceníte najmä pri bikram joge s vyššou teplotou, kde sa bežne poriadne zapotíte. Pre ľahké prenášanie aj uskladnenie je podložka vybavená stredovým popruhom a 2 pružnými popruhmi na zaviazanie zrolovanej podložky. So svojimi rozmermi 61x183 cm je dostačujúca pre väčšinu dospelých. Podložka je k dostaniu v 4 farbách.


PARAMETRY

  • Materiál: 100% NBR
  • Protišmykové vlastnosti
  • Hrúbka: 1.2 cm
  • Rozmery: 61x183 cm
  • Pružné popruhy pre ľahké prenášanie a uskladnenie
  • Farba: zelená
  • Jednoduchá údržba: podložku omývajte vlhkou handričkou s mydlovou vodou

Štúdiová podložka znamená, že je vyrobená z pevného materiálu a nedá sa zrolovať alebo sa dá zrolovať do veľkého priemeru. Štúdiové podložky sú vhodné na trvalé umiestnenie v cvičebnom priestore.

Štúdiová podložka: Nie
Dĺžka: 183 cm
Šírka: 61 cm
Hrúbka: 12 mm
Očká na zavesenie: Nie
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní