Batoh NILS Camp CBT7173 Above zelený

Batoh NILS Camp CBT7173 Above zelený

Kód 15-07-116
EAN: 5907695597226
Záruka: 2 roky
Výrobca: NILS CAMP
28.5 EUR
Skladom 21 ks

Batoh NILS Camp CBT7173 Above je ideálnou voľbou pre všetkých príležitostných turistov a outdoorových nadšencov. Objem 30 litrov, 3 priehradky, 2 vrecká, hrudný a bedrový pás.... Viac informácií

Opis produktu


Batoh NILS Camp CBT7173 Above je ideálnou voľbou pre všetkých turistov a outdoorových nadšencov.
Model Above má celkom 3 priehradky s celkovým objemom 30 litrov. Veľká hlavná komora sa otvára pomocou obojsmerného zipsu, priestor je dostatočne veľký na uloženie všetkých vecí potrebných napríklad na celodenný výlet s deťmi, navyše je komora vybavená polstrovaným vreckom na notebook alebo tablet. Do strednej priehradky sa zmestia dokumenty a zložky do veľkosti A4. Predná priehradka je určená na menšie predmety, ako je peňaženka alebo mobilný telefón. Po stranách batohu sú ďalšie 2 priehradky, do ktorých sa zmestí napríklad fľaša na vodu, dlhšie predmety sa dajú dodatočne upevniť pomocou popruhov s prackou. Pútka po stranách slúžia na pripevnenie turistických palíc. Na prednom vrecku sa nachádza elastický pás s nastaviteľnou dĺžkou, ktorý možno použiť na pripevnenie veľkých predmetov (cyklistická prilba, topánky, karimatka,...).
Polstrovaný chrbát zo sieťoviny je vybavený systémom NILS Vent, ktorý zabezpečuje cirkuláciu vzduchu medzi batohom a chrbtom, čím znižuje potenie. Pohodlné polstrované popruhy majú nastaviteľnú dĺžku. Na hornej strane nájdeme pohodlnú rukoväť na nosenie batohu v ruke a pútko na zavesenie batohu. Na lepšie rozloženie nákladu je batoh Above vybavený hrudným a bedrovým pásom.


Parametre:

  • Materiál: Nylon
  • Rozmery a objem batohu: 47 x 30 x 18 cm, 30 litrov
  • 3 priehradky, 2 sieťované vrecká
  • Hmotnosť: 750 g


Poznámka:

  • Certifikát, štandard:
  • Záruka: 24 mesiacov
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní