FITNESS GUMA HMS TP01 ČIERNA

FITNESS GUMA HMS TP01 ČIERNA

Kód 17-8-295
EAN: 5907695508086
Záruka: 2 roky
Výrobca: HMS
12.46 EUR
Skladom 11 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

Posilňovacia, alebo odporová guma TP01 ako je táto pomôcka nazývaná, sa využíva najmä ako dopomoc pri zhyboch, tricepsových kľuciach a ďalších variáciách cvikov. Posilňovacie gumy sú veľmi často tiež využívané pri rehabilitačnom cvičení.... Viac informácií

Opis produktu

Odporová guma HMS TP01 ČIERNA

Rehabilitačné gumy sú latexové pásiky s dvoma samostatnými koncami a dĺžkou 1,5 až 2 m. Sú určené predovšetkým pre strečing a rehabilitačné cvičenia pri úrazoch svalov, šliach a kĺbov, gumy totiž nepredstavujú priamu záťaž, ale postupným ťahom vytvára odpor. Gumy majú nízky spätný ráz, takže pri natiahnutí necukajú späť, čím umožnujú plynulé pretiahnutie. Svoje využitie ale nájdu aj pri silovom a kondičnom tréningu, kde slúži ako dopomoc alebo ako dynamická záťaž. Podľa potreby sa dajú gumy ľahko zväzovať a vytvárať slučky, jednoducho si tak môžete upraviť odpor skrátením alebo predĺžením natiahnutej časti.


V súčasnej dobe patria posilňovacie odporové gumy k bežnému vybaveniu športovcov a sú neoddeliteľnou súčasťou tréningov na všetkých výkonnostných úrovniach naprieč športovým spektrom. Využijete ich nielen na domáce cvičenie, ale aj ako doplnok pri cvičení aerobiku, pilates, jogy, zumby, gymnastiky, v bojových športoch, vo vzpieraní čiže powerliftingu, pri bench presse, drepe, mŕtvom ťahu alebo počas strečingu. Čím ďalej väčšie uplatnenie nachádza aj na poli rehabilitačných cvičení. Vďaka svojim rozmerom si ich jednoducho vezmete kdekoľvek so sebou, sú ideálne na cesty alebo dovolenku, kde nie je dostatok priestoru alebo času na cvičenie v posilňovni a ľahko sa tak udržíte stále vo forme.


PARAMETRE

  • Rozmery: 0.12 x 15 x 180 cm
  • Použitie: rehabilitácia, fitness, pilates
  • Materiál: 100% latex
  • Barva: čierna
  • Záruka: 24 mesiacov
Související produkty
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní