Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Masážní hula hop HMS HHW01 se závažím černá

Kód: 17-44-521
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
HMS HHW01 je skladacia masážna obruč, ktorá má rotujúce závažie s nastaviteľnou vzdialenosťou od obruče. Vnútorná strana obruče je vybavená masážnymi koncovkami.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
21.44 EUR
17.87 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
17-44-521
EAN:
5907695511932
Záruka:
2 roky
Hmotnosť obruče:
750 g
Hmotnosť závažia:
400 g
Masážne výstupky:
Áno
Maximálny obvod pasu:
105 cm
Počet dielov:
24
Počítač s displejom:
Nie
Vnútorný priemer obruče:
34 cm
Závažie:
Áno
Popis Masážní hula hop HMS HHW01 se závažím černá

Masážna obruč hula hop HMS HHW01 čierna

Nazývajú sa rôzne - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všetky tieto názvy nesú rovnaký produkt, plastový kruh, ktorý si obtáčate okolo pása, užijete si s ním veľa zábavy a spálite aj nejaké kalórie. Nižšie vám predstavíme model HMS HHW01, ktorý je navrhnutý tak, aby jemne masíroval a prekrvoval pokožku, maximálne podporoval spaľovanie tukov a môžete si s ním dať aj poriadne do tela..


Konštrukcia:

HMS HHW01 sa skladá z 24 plastových dielov, ktoré po zostavení tvoria skladateľnú obruč. Vo vnútri obruče tvoria diely koľajnicu, do ktorej sa pred zatvorením vloží "vozík" so 6 kolieskami na ložiskách, ktorý nazývame kotva. Ku kotve je pevne pripevnený popruh s nastaviteľnou dĺžkou (22 - 38 cm), ku ktorému je pomocou karabíny pripevnené 400 gramové závažie, ktoré pripomína loptu a je vyrobené z gumy naplnenej pieskom. Kotva sa počas cvičenia pohybuje po obvode obruče a jej odstredivá sila zvyšuje intenzitu masáže. Každá časť obruče má pružinový masážny klobúčik, ktorý slúži na tlmenie vibrácií vznikajúcich pri pohybe kotvy počas cvičenia a zároveň slúži na masáž a prekrvenie pokožky. Intenzitu masáže ovplyvňuje rýchlosť, akou krútime pásom, a dĺžka popruhu, na ktorom je závažie pripevnené.

HHW01 black - konstrukce

Jednotlivé časti tvoria obruč   |   Masážní klobúčiky na pružinách   |   Kotva s popruhom a závažím

Aby sme obruč uzavreli, musíme spojiť aspoň 14 dielov, pri tomto počte vznikne obruč s vnútorným priemerom 15 cm, ak spojíme všetky diely, vznikne obruč s vnútorným priemerom 34 cm. V porovnaní s klasickou obručou sedí HMS HHW01 tesne priliehavo, a preto je ideálna pre obvody pása od 45 do 105 cm.


Používanie a tréning:

Pred tréningom je potrebné obruč zostaviť, jednotlivé časti sa jednoducho zacvaknú (obrázok A.), nastavte vhodnú dĺžku obruče tak, aby nespadla z oblasti pása. Vložte kotvu do koľajnice (obrázok B.), nasaďte Hula Hop okolo pása a zaistite ju pomocou dvoch pák (obrázok C.). Teraz už stačí len upraviť dĺžku šnúry so závažím posunutím ťahadla a môžeme začať cvičiť. Hodíme závažie v smere, v ktorom budeme otáčať boky, a začneme cvičenie.

HHW01 black - zapínání

Spojenie dielov   |   Vloženie kotvy   |   Zatvorenie obruče   |   Hotovo

Ako závažie krúži okolo obruče, pôsobí odstredivá sila, ktorá je najsilnejšia na opačnej strane obruče, čiapočky na tejto strane sa začnú tlačiť do kože a spolu s pohybom závažia ich opäť vrátia do uvoľnenej polohy. Rýchlosť masáže teda závisí od rýchlosti krúženia bokov a jej intenzita závisí aj od vzdialenosti závažia od obruče. Tlak klobúkov na pokožku podporuje krvný obeh a zároveň odbúrava tukové tkanivo. Intenzívny tréning tiež zvyšuje srdcovú frekvenciu a 30 minút môže nahradiť hodinu plávania alebo až 3 hodiny behu.


Parametre:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, oceľ
  • Počet častí obruče: 24
  • Vnútorný priemer obruče: 15 - 34 cm
  • Vonkajší priemer obruče: 26 - 45 cm
  • Pre obvod pása: 46 - 105 cm
  • Hmotnosť závažia: 400 g
  • Nastaviteľná dĺžka záťažovej šnúry: 22 - 38 cm
  • Celková hmotnosť: 1,25 kg

 

 

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR