Masážní hula hop HMS HHW01 se závažím černá

Masážní hula hop HMS HHW01 se závažím černá

Kód 17-44-521
EAN: 5907695511932
Záruka: 2 roky
Výrobca: HMS
31.21 EUR
Skladom 6 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

HMS HHW01 je skladacia masážna obruč, ktorá má rotujúce závažie s nastaviteľnou vzdialenosťou od obruče. Vnútorná strana obruče je vybavená masážnymi koncovkami.... Viac informácií

Opis produktuParametre

Masážna obruč hula hop HMS HHW01 čierna

Nazývajú sa rôzne - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všetky tieto názvy nesú rovnaký produkt, plastový kruh, ktorý si obtáčate okolo pása, užijete si s ním veľa zábavy a spálite aj nejaké kalórie. Nižšie vám predstavíme model HMS HHW01, ktorý je navrhnutý tak, aby jemne masíroval a prekrvoval pokožku, maximálne podporoval spaľovanie tukov a môžete si s ním dať aj poriadne do tela..


Konštrukcia:

HMS HHW01 sa skladá z 24 plastových dielov, ktoré po zostavení tvoria skladateľnú obruč. Vo vnútri obruče tvoria diely koľajnicu, do ktorej sa pred zatvorením vloží "vozík" so 6 kolieskami na ložiskách, ktorý nazývame kotva. Ku kotve je pevne pripevnený popruh s nastaviteľnou dĺžkou (22 - 38 cm), ku ktorému je pomocou karabíny pripevnené 400 gramové závažie, ktoré pripomína loptu a je vyrobené z gumy naplnenej pieskom. Kotva sa počas cvičenia pohybuje po obvode obruče a jej odstredivá sila zvyšuje intenzitu masáže. Každá časť obruče má pružinový masážny klobúčik, ktorý slúži na tlmenie vibrácií vznikajúcich pri pohybe kotvy počas cvičenia a zároveň slúži na masáž a prekrvenie pokožky. Intenzitu masáže ovplyvňuje rýchlosť, akou krútime pásom, a dĺžka popruhu, na ktorom je závažie pripevnené.

HHW01 black - konstrukce

Jednotlivé časti tvoria obruč   |   Masážní klobúčiky na pružinách   |   Kotva s popruhom a závažím

Aby sme obruč uzavreli, musíme spojiť aspoň 14 dielov, pri tomto počte vznikne obruč s vnútorným priemerom 26 cm, ak spojíme všetky diely, vznikne obruč s vnútorným priemerom 45 cm. V porovnaní s klasickou obručou sedí HMS HHW01 tesne priliehavo, a preto je ideálna pre obvody pása od 45 do 105 cm.


Používanie a tréning:

Pred tréningom je potrebné obruč zostaviť, jednotlivé časti sa jednoducho zacvaknú (obrázok A.), nastavte vhodnú dĺžku obruče tak, aby nespadla z oblasti pása. Vložte kotvu do koľajnice (obrázok B.), nasaďte Hula Hop okolo pása a zaistite ju pomocou dvoch pák (obrázok C.). Teraz už stačí len upraviť dĺžku šnúry so závažím posunutím ťahadla a môžeme začať cvičiť. Hodíme závažie v smere, v ktorom budeme otáčať boky, a začneme cvičenie.

HHW01 black - zapínání

Spojenie dielov   |   Vloženie kotvy   |   Zatvorenie obruče   |   Hotovo

Ako závažie krúži okolo obruče, pôsobí odstredivá sila, ktorá je najsilnejšia na opačnej strane obruče, čiapočky na tejto strane sa začnú tlačiť do kože a spolu s pohybom závažia ich opäť vrátia do uvoľnenej polohy. Rýchlosť masáže teda závisí od rýchlosti krúženia bokov a jej intenzita závisí aj od vzdialenosti závažia od obruče. Tlak klobúkov na pokožku podporuje krvný obeh a zároveň odbúrava tukové tkanivo. Intenzívny tréning tiež zvyšuje srdcovú frekvenciu a 30 minút môže nahradiť hodinu plávania alebo až 3 hodiny behu.


Parametre:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, oceľ
  • Počet častí obruče: 24
  • Vnútorný priemer obruče: 26 - 45 cm
  • Pre obvod pása: 46 - 105 cm
  • Hmotnosť závažia: 400 g
  • Nastaviteľná dĺžka záťažovej šnúry: 22 - 38 cm
  • Celková hmotnosť: 1,25 kg

 

 

Masážna obruč: Áno
Vnútorný priemer obruče: 45 cm
Počet částí: 24
Hmotnosť: 1,25 kg
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní