Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Masážní hula hop HMS HHW12 XXL se závažím fialová

Kód: 17-44-525
Skladom
Termín a spôsob doručenia
HMS HHW12 je skladacia masážna obruč, ktorá má rotačné závažie s nastaviteľnou vzdialenosťou od obruče. Model XXL má 28 dielov a je určený pre obvod pása do 125 cm.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
29.80 EUR
24.83 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
17-44-525
EAN:
5907695545265
Záruka:
2 roky
Hmotnosť obruče:
754 g
Hmotnosť závažia:
400 g
Masážne výstupky:
Áno
Maximálny obvod pasu:
0 cm
Počet dielov:
125
Počítač s displejom:
Nie
Vnútorný priemer obruče:
28 cm
Závažie:
Áno
Popis Masážní hula hop HMS HHW12 XXL se závažím fialová

Masážna obruč hula hop HMS HHW12 čierna

Nazývajú sa rôzne - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všetky tieto názvy nesú rovnaký produkt, plastový kruh, ktorý si obtáčate okolo pása, užijete si s ním veľa zábavy a spálite aj nejaké kalórie. Nižšie vám predstavíme model HMS HHW12, ktorý je navrhnutý tak, aby jemne masíroval a prekrvoval pokožku, maximálne podporoval spaľovanie tukov a môžete si s ním dať aj poriadne do tela..


Konštrukcia:

HMS HHW01 sa skladá z 28 plastových dielov, ktoré po zostavení tvoria skladateľnú obruč. Vo vnútri obruče tvoria diely koľajnicu, do ktorej sa pred zatvorením vloží "vozík" so 6 kolieskami na ložiskách, ktorý nazývame kotva. Ku kotve je pevne pripevnený popruh s nastaviteľnou dĺžkou (22 - 38 cm), ku ktorému je pomocou karabíny pripevnené 400 gramové závažie, ktoré pripomína loptu a je vyrobené z gumy naplnenej pieskom. Kotva sa počas cvičenia pohybuje po obvode obruče a jej odstredivá sila zvyšuje intenzitu masáže. Každá časť obruče má pružinový masážny klobúčik, ktorý slúži na tlmenie vibrácií vznikajúcich pri pohybe kotvy počas cvičenia a zároveň slúži na masáž a prekrvenie pokožky. Intenzitu masáže ovplyvňuje rýchlosť, akou krútime pásom, a dĺžka popruhu, na ktorom je závažie pripevnené.

HHW01 black - konstrukce

Jednotlivé časti tvoria obruč   |   Masážní klobúčiky na pružinách   |   Kotva s popruhom a závažím

Aby sme obruč uzavreli, musíme spojiť aspoň 14 dielov, pri tomto počte vznikne obruč s vnútorným priemerom 15 cm, ak spojíme všetky diely, vznikne obruč s vnútorným priemerom 40 cm. V porovnaní s klasickou obručou sedí HMS HHW12 tesne priliehavo, a preto je ideálna pre obvody pása od 45 do 125 cm.


Používanie a tréning:

Pred tréningom je potrebné obruč zostaviť, jednotlivé časti sa jednoducho zacvaknú (obrázok A.), nastavte vhodnú dĺžku obruče tak, aby nespadla z oblasti pása. Vložte kotvu do koľajnice (obrázok B.), nasaďte Hula Hop okolo pása a zaistite ju pomocou dvoch pák (obrázok C.). Teraz už stačí len upraviť dĺžku šnúry so závažím posunutím ťahadla a môžeme začať cvičiť. Hodíme závažie v smere, v ktorom budeme otáčať boky, a začneme cvičenie.

HHW01 black - zapínání

Spojenie dielov   |   Vloženie kotvy   |   Zatvorenie obruče   |   Hotovo

Ako závažie krúži okolo obruče, pôsobí odstredivá sila, ktorá je najsilnejšia na opačnej strane obruče, čiapočky na tejto strane sa začnú tlačiť do kože a spolu s pohybom závažia ich opäť vrátia do uvoľnenej polohy. Rýchlosť masáže teda závisí od rýchlosti krúženia bokov a jej intenzita závisí aj od vzdialenosti závažia od obruče. Tlak klobúkov na pokožku podporuje krvný obeh a zároveň odbúrava tukové tkanivo. Intenzívny tréning tiež zvyšuje srdcovú frekvenciu a 30 minút môže nahradiť hodinu plávania alebo až 3 hodiny behu.


Parametre:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, oceľ
  • Počet častí obruče: 28
  • Vnútorný priemer obruče: 15 - 40 cm
  • Vonkajší priemer obruče: 26 - 51 cm
  • Pre obvod pása: 46 - 125 cm
  • Hmotnosť závažia: 400 g
  • Nastaviteľná dĺžka záťažovej šnúry: 22 - 38 cm
  • Celková hmotnosť: 1,38 kg

 

 

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR