Masážní hula hop HMS HHW06 se závažím a počítadlem růžová

Masážní hula hop HMS HHW06 se závažím a počítadlem růžová

Kód 17-44-561
EAN: 5907695511956
Záruka: 2 roky
Výrobca: HMS
37.04 EUR
Skladom 26 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

HMS HHW06 je skladacia masážna obruč, ktorá má rotujúce závažie s nastaviteľnou vzdialenosťou od obruče. Vnútorná strana obruče je vybavená masážnymi koncovkami. Počítadlo zobrazuje počet obtočení obruče.... Viac informácií

Opis produktuParametre

Masážna obruč hula hop HMS HHW06 ružová

Nazývajú sa rôzne - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všetky tieto názvy nesú rovnaký produkt, plastový kruh, ktorý si môžete otáčať okolo pása, užiť si s ním veľa zábavy a spáliť aj nejaké kalórie. Nižšie vám predstavíme model HMS HHW06, ktorý je navrhnutý tak, aby jemne masíroval a prekrvoval pokožku, maximálne podporoval spaľovanie tukov a môžete si s ním dať aj poriadne do tela.


Konstrukce:

HMS HHW06 sa skladá zo 16 plastových dielov a 16 spojov, ktoré po zostavení tvoria skladateľnú obruč. Vo vnútri obruče tvoria diely koľajnicu, do ktorej sa pred zatvorením vloží "vozík" so 4 kolieskami na ložiskách, ktorý nazývame kotva. Ku kotve je pevne pripevnený popruh s nastaviteľnou dĺžkou (20 - 38 cm), ku ktorému je pomocou karabíny pripevnené 400 gramové závažie, ktoré pripomína loptu a je vyrobené z gumy naplnenej pieskom. Kotva sa počas cvičenia pohybuje po obvode obruče a jej odstredivá sila zvyšuje intenzitu masáže. Každá časť obruče má pružinovú masážnu hlavicu, ktorá slúži na tlmenie vibrácií vznikajúcich pri pohybe kotvy počas cvičenia a zároveň slúži na masáž a prekrvenie pokožky. Intenzitu masáže ovplyvňuje rýchlosť otáčania kotvy a dĺžka popruhu, na ktorom je pripevnené závažie.

Kotva je vybavená počítačom s displejom, ktorý zobrazuje počet obtočení obruče, spálené kalórie a čas tréningu, aby počítadlo fungovalo správne, musíte použiť správne zapínanie na zatvorenie a otvorenie obruče. Má červené tlačidlo a nápis "Sensor-DoNotDetach", je zobrazený na obrázku vľavo.

HHW06 pink - konstrukce

Jednotlivé části tvoria obruč   |   Masážna hlava na pružinách   |  Kotva s displejom, popruhom a závažím

Aby sme obruč uzavreli, musíme spojiť aspoň 12 dielov, pri tomto počte vznikne obruč s vnútorným priemerom 34 cm, ak spojíme všetky diely, vznikne obruč s vnútorným priemerom 45 cm. V porovnaní s klasickou obručou HMS HHW06 sedí pomerne tesne, a preto je ideálna pre obvody pása od 75 do 109 cm.


Používanie a tréning:

Pred tréningom je potrebné obruč zostaviť, jednotlivé diely sa jednoducho zacvaknú v poradí diel - spojka - diel - spojka (obrázok A. a B.), nastavte vhodnú dĺžku obruče tak, aby nespadla z oblasti pása. Vložte kotvu do koľajničky (obrázok C.), nasaďte Hula Hop okolo pása a zaistite ju stlačením tlačidla (obrázok D.). Teraz už stačí len upraviť dĺžku šnúry so závažím posunutím ťahadla a môžeme začať cvičiť. Hodíme závažie v smere, v ktorom budeme otáčať boky, a začneme cvičenie.

HHW06 pink - zapínání

Zasunutie spojky  |  Zasunutie dielu  |  Kotva s počítadlom  |  Zatvorenie obruče

Ako závažie krúži okolo obruče, pôsobí odstredivá sila, ktorá je najsilnejšia na opačnej strane obruče, uzávery na tejto strane sa začnú tlačiť do kože a spolu s pohybom závažia ich opäť vrátia do uvoľnenej polohy. Rýchlosť masáže teda závisí od rýchlosti krúženia bokov a jej intenzita závisí aj od vzdialenosti závažia od obruče. Tlak klobúčikov na pokožku podporuje krvný obeh a zároveň odbúrava tukové tkanivo. Intenzívny tréning tiež zvyšuje srdcovú frekvenciu a 30 minút môže nahradiť hodinu plávania alebo až 3 hodiny behu.


Parametre:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, oceľ
  • Počet častí obruče: 16
  • Vnútorný priemer obruče: 34 - 45 cm
  • Pre obvod pása: 75 - 109 cm
  • Hmotnos%t závažia: 400 g
  • Nastaviteľná dĺžka záťažovej šnúry: 20 - 38 cm
  • Počítadlo: počet okruhov, spálené kalórie, čas tréningu

 

 

 

Masážna obruč: Áno
Vnútorný priemer obruče: 45 cm
Počet částí: 16
Hmotnosť: 1,2 kg
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní