Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Masážní hula hop HMS HHW06 se závažím a počítadlem růžová

Kód: 17-44-561
Skladom
Termín a spôsob doručenia
HMS HHW06 je skladacia masážna obruč, ktorá má rotujúce závažie s nastaviteľnou vzdialenosťou od obruče. Vnútorná strana obruče je vybavená masážnymi koncovkami. Počítadlo zobrazuje počet obtočení obruče.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
32.98 EUR
27.48 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
17-44-561
EAN:
5907695511956
Záruka:
2 roky
Hmotnosť obruče:
961 g
Hmotnosť závažia:
400 g
Masážne výstupky:
Áno
Maximálny obvod pasu:
111 cm
Napájanie počítača:
Knoflíková batéria
Počet dielov:
16
Počítač s displejom:
Áno
Vnútorný priemer obruče:
24 - 34 cm
Závažie:
Áno
Popis Masážní hula hop HMS HHW06 se závažím a počítadlem růžová

Masážna obruč hula hop HMS HHW06 ružová

Nazývajú sa rôzne - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všetky tieto názvy nesú rovnaký produkt, plastový kruh, ktorý si môžete otáčať okolo pása, užiť si s ním veľa zábavy a spáliť aj nejaké kalórie. Nižšie vám predstavíme model HMS HHW06, ktorý je navrhnutý tak, aby jemne masíroval a prekrvoval pokožku, maximálne podporoval spaľovanie tukov a môžete si s ním dať aj poriadne do tela.


Konstrukce:

HMS HHW06 sa skladá zo 16 plastových dielov a 16 spojov, ktoré po zostavení tvoria skladateľnú obruč. Vo vnútri obruče tvoria diely koľajnicu, do ktorej sa pred zatvorením vloží "vozík" so 4 kolieskami na ložiskách, ktorý nazývame kotva. Ku kotve je pevne pripevnený popruh s nastaviteľnou dĺžkou (20 - 38 cm), ku ktorému je pomocou karabíny pripevnené 400 gramové závažie, ktoré pripomína loptu a je vyrobené z gumy naplnenej pieskom. Kotva sa počas cvičenia pohybuje po obvode obruče a jej odstredivá sila zvyšuje intenzitu masáže. Každá časť obruče má pružinovú masážnu hlavicu, ktorá slúži na tlmenie vibrácií vznikajúcich pri pohybe kotvy počas cvičenia a zároveň slúži na masáž a prekrvenie pokožky. Intenzitu masáže ovplyvňuje rýchlosť otáčania kotvy a dĺžka popruhu, na ktorom je pripevnené závažie.

Kotva je vybavená počítačom s displejom, ktorý zobrazuje počet obtočení obruče, spálené kalórie a čas tréningu, aby počítadlo fungovalo správne, musíte použiť správne zapínanie na zatvorenie a otvorenie obruče. Má červené tlačidlo a nápis "Sensor-DoNotDetach", je zobrazený na obrázku vľavo.

HHW06 pink - konstrukce

Jednotlivé části tvoria obruč   |   Masážna hlava na pružinách   |  Kotva s displejom, popruhom a závažím

Aby sme obruč uzavreli, musíme spojiť aspoň 12 dielov, ak spojíme všetky diely, vznikne obruč s vnútorným priemerom 34 cm. V porovnaní s klasickou obručou HMS HHW06 sedí pomerne tesne, a preto je ideálna pre obvody pása od 75 do 109 cm.


Používanie a tréning:

Pred tréningom je potrebné obruč zostaviť, jednotlivé diely sa jednoducho zacvaknú v poradí diel - spojka - diel - spojka (obrázok A. a B.), nastavte vhodnú dĺžku obruče tak, aby nespadla z oblasti pása. Vložte kotvu do koľajničky (obrázok C.), nasaďte Hula Hop okolo pása a zaistite ju stlačením tlačidla (obrázok D.). Teraz už stačí len upraviť dĺžku šnúry so závažím posunutím ťahadla a môžeme začať cvičiť. Hodíme závažie v smere, v ktorom budeme otáčať boky, a začneme cvičenie.

HHW06 pink - zapínání

Zasunutie spojky  |  Zasunutie dielu  |  Kotva s počítadlom  |  Zatvorenie obruče

Ako závažie krúži okolo obruče, pôsobí odstredivá sila, ktorá je najsilnejšia na opačnej strane obruče, uzávery na tejto strane sa začnú tlačiť do kože a spolu s pohybom závažia ich opäť vrátia do uvoľnenej polohy. Rýchlosť masáže teda závisí od rýchlosti krúženia bokov a jej intenzita závisí aj od vzdialenosti závažia od obruče. Tlak klobúčikov na pokožku podporuje krvný obeh a zároveň odbúrava tukové tkanivo. Intenzívny tréning tiež zvyšuje srdcovú frekvenciu a 30 minút môže nahradiť hodinu plávania alebo až 3 hodiny behu.


Parametre:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, oceľ
  • Počet častí obruče: 16
  • Vnútorný priemer obruče: až 34 cm
  • Pre obvod pása: 75 - 109 cm
  • Hmotnos%t závažia: 400 g
  • Nastaviteľná dĺžka záťažovej šnúry: 20 - 38 cm
  • Počítadlo: počet okruhov, spálené kalórie, čas tréningu

 

 

 

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR