Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

HD025 LED FIALOVÁ SKLADACIA KOLOBEŽKA NILS EXTREME

Kód: 16-50-306
Skladom
Termín a spôsob doručenia
NILS Extreme HD025 je skladacia kolobežka pre deti a dospievajúcich. Výškovo nastaviteľné riadidlá 60 - 78 cm. 125 mm LED kolieska s ABEC5. Stupátko 30x10 cm s LED diódami. 50 kg nosnosť, hmotnosť 2,3 kg.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
30.40 EUR
25.33 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
16-50-306
EAN:
5907695542004
Záruka:
2 roky mesiacov
Typ kolobežky:
Detská
Rám:
Skladací
Brzda:

Tento parameter určuje typ brzdy na zadnom kolese.

Flexi Fender je nožná brzda, ktorá slúži aj ako blatník. Tento blatník je vyrobený z jedného kusu pružnej ocele a je priskrutkovaný priamo k nášľapu kolobežky. Táto brzda je najlacnejšia a najviac namáhaná.

Nášľapná brzda slúži aj ako blatník, ktorý je k rámu kolobežky pripevnený pomocou osi s pružinou. Ide o najpoužívanejší typ brzdy v skladacích kolobežkách.

Brzda V-Brake sa ovláda pákou na riadidlách. Lanko je vedené priamo na brzdové rameno, a preto je brzdný účinok veľmi účinný a dobre dávkovateľný.

Cantilever je názov pre predchodcu "V" bŕzd. Lano je vedené k tiahlu, cez ktoré prechádza lanko spájajúce brzdové ramená. Brzdný účinok je oveľa nižší ako pri V-brake.

U-Brake je predchodcom brzdy cantilever. Ide o najzákladnejší model brzdy, kde sa konštrukcia v tvare U rýchlo upchá napríklad blatom. Brzdný účinok je podobný ako pri brzdách cantilever.

Kotúčová brzda má oveľa väčší brzdný účinok ako akákoľvek iná ráfiková brzda. V kolobežkách sa na zníženie hmotnosti používajú mechanické brzdy. Pri mechanických brzdách sa ovláda len vonkajší piestik a vnútorný piestik sa musí nastavovať ručne vo veľmi presných a pravidelných intervaloch, inak sa môže brzdový kotúč ohnúť. Brzdný účinok je tiež nižší ako u hydraulických bŕzd používaných na bicykloch.

Kombinácia nášlapnej a tlakovej brzdy sa používa pri vyšších modeloch skladacích kolobežiek, kde brzdný účinok nožnej brzdy podporuje malá tlaková brzda ovládaná z riadidiel. Tlaková brzda pozostáva z kovového odliatku, ktorý po stlačení páčky tlačí priamo na pneumatiku kolobežky.

Nášľapná
Hmotnosť:
2,3 kg
Nosnosť:
50 kg
Materiál nášľapnej plochy:
Hliník
Nastaviteľná výška riadidiel:
Áno
Priemer predného kolesa:
12,5 cm
Průměr zadného kolesa:
12,5 cm
Výška riadidiel:
78 cm
Šírka riadidiel:
32 cm
Dĺžka nášľapnej plochy:
30 cm
Šírka nášľapnej plochy:
10 cm
Stojan:
Nie
Popis HD025 LED FIALOVÁ SKLADACIA KOLOBEŽKA NILS EXTREME

NILS Extreme HD025 je skladacia kolobežka pre deti a dospievajúcich. Jej nespornou výhodou je moderný dizajn, skvelé jazdné vlastnosti a svietiace kolieska s plošinou! Je ideálna na rekreačnú jazdu po asfalte, betónových povrchoch a spevnených chodníkoch.

Stabilná konštrukcia

Konštrukcia je vyrobená z ocele a hliníka, vďaka čomu je kolobežka veľmi ľahká a odolná. Hmotnosť kolobežky je len 2,3 kg.

Výškovo nastaviteľné riadidlá

Teleskopické riadidlá sú výškovo nastaviteľné v 4 polohách (60 - 68 - 73 - 78 cm od zeme). Výškové nastavenie sa mení uvoľnením rýchloupínacej páčky, stlačením poistného kolíka a vysunutím alebo zasunutím vnútornej tyče riadidiel. Na úsporu miesta možno riadidlá sklopiť uvoľnením spodnej rýchloupínacej páčky a vytiahnutím páčky smerom nahor, riadidlá sa potom dajú sklopiť. Rukoväte na riadidlách sú vyrobené z TPR pre pevný a pohodlný úchop, šírka riadidiel je 32 cm a rukoväte sa dajú sklopiť.

Robustná základňa pre správne držanie tela

Priestorová plošina ponúka dostatok priestoru (30 x 10 cm) pre obe nohy. Hliníková doska na nohy je v oblasti topánok vybavená gripom. Po stranách nášľapnej dosky sú umiestnené trubice s farebnými blikajúcimi LED diódami, ktoré sú napájané tromi mikrotužkovými batériami (AAA/LR03), ktoré je potrebné zakúpiť samostatne.

Svietiace, rýchle kolieska

Kolieska s priemerom 125 milimetrov sú vybavené farebnými LED diódami, ktoré slúžia ako zaujímavý, vizuálny prvok, zvyšujú záujem detí a v neposlednom rade zvyšujú viditeľnosť kolobežky, napríklad za súmraku. Kolieska sa rozsvecujú automaticky pri otáčaní. Okrem toho sú kolieska vybavené ložiskami ABEC 5 pre pohodlnú jazdu. Zadný blatník slúži ako nášľapná brzda na bezpečné zastavenie kolobežky.


Špecifikácie:

 • Materiál: hliník, oceľ, TPU, PP, PU
 • Rozmery kolobežky v rozloženom stave:
  • šírka: 32 cm
  • výška: 60 - 68 - 73 - 78 cm
  • dĺžka: 69 cm
 • Rozmery zloženej kolobežky:
  • šírka: 10 cm
  • výška: 22 cm
  • dĺžka: 64 cm
 • Deck:
  • šírka: 10 cm
  • dĺžka: 30 cm
  • farebné LED diódy napájané batériami (3xAAA/LR03)
 • Kolieska: PU 125 mm, ABEC 5, farebné LED
 • Nosnosť: 50 kg
 • Hmotnosť: 2,3 kg

Upozornenie:

 • Nie je určené na komerčné použitie
 • Záruka 24 mesiacov
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR