Odporová guma HMS GU05 modrá

Odporová guma HMS GU05 modrá

Kód 17-8-244
EAN: 5907695501216
Záruka: 2 roky
Výrobca: HMS
23.29 EUR
Skladom 55 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

Odporová guma HMS GU05 modrá s rozmermi 2080 x 64 x 4,5 mm. Odpor 23 - 68 kg.... Viac informácií

Opis produktu

Posilňovacia odporová guma HMS GU05 modrá

Extrémne odolná posilňovacia odporová guma typu „large loop“ pre silový a kondičný tréning, s ktorou jednoducho a efektívne precvičíte všetky svalové partie. Jedná sa o silnú bezšvovú slučku vyrobenú z latexu. Tento typ odporovej gumy je najodolnejší a kladie najväčší odpor, preto je najvhodnejší pre silové cvičenia a zvýšenie pružnosti svalov alebo ako pomocník na odľahčenie cvičení, na ktoré nie ste zatiaľ dostatočne zdatní, napr. pri zhyboch na hrazde alebo pri tricepsových kľuciach. Gumy sú tiež ideálne na aktiváciu a zahriatie svalov pred športovým výkonom.


Základným princípom posilňovania je odpor gumy, jej rozsah je vyjadrený hodnotou odporu v kg. Ten udáva, aký odpor guma kladie pri ľahkom a maximálnom zaťažení. Odpor gumy teda nie je pevný a so zaťažením môžete pracovať. Pre ľahšiu orientáciu sú jednotlivé stupňa odlíšené aj farebne.


V súčasnej dobe patria posilňovacie odporové gumy k bežnému vybaveniu športovcov a sú neoddeliteľnou súčasťou tréningov na všetkých výkonnostných úrovniach naprieč športovým spektrom. Využijete ich nielen na domáce cvičenie, ale aj ako doplnok pri cvičení aerobiku, pilates, jogy, zumby, gymnastiky, v bojových športoch, vo vzpieraní čiže powerliftingu, pri bench presse, drepe, mŕtvom ťahu alebo počas strečingu. Čím ďalej väčšie uplatnenie nachádza aj na poli rehabilitačných cvičení. Vďaka svojim rozmerom si ich jednoducho vezmete kdekoľvek so sebou, sú ideálne na cesty alebo dovolenku, kde nie je dostatok priestoru alebo času na cvičenie v posilňovni a ľahko sa tak udržíte stále vo forme.


PARAMETRE

  • Rozmery: 2080 x 64 x 4,5 mm
  • Odpor: 23 - 68 kg
  • Farba: modrá
  • Materiál: latex
  • Záruka: 24 mesiacov
Související produkty
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní