Masážní hula hop HMS HHW09 se závažím a počítadlem fialová

Masážní hula hop HMS HHW09 se závažím a počítadlem fialová

Kód 17-44-565
EAN: 5907695511970
Záruka: 2 roky
Výrobca: HMS
35.37 EUR
Skladom 27 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

HMS HHW09 je skladacia masážna obruč, ktorá má rotujúce závažie s nastaviteľnou vzdialenosťou od obruče. Vnútorná strana obruče je vybavená masážnymi koncovkami. Počítadlo zobrazuje počet obtočení obruče.... Viac informácií

Opis produktuParametre

Masážna obruč hula hop HMS HHW09 fialová

Nazývajú sa rôzne - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všetky tieto názvy nesú rovnaký produkt, plastový kruh, ktorý si môžete obtočiť okolo pása, užiť si s ním veľa zábavy a spáliť aj nejaké kalórie. Nižšie vám predstavíme model HMS HHW09, ktorý je navrhnutý tak, aby jemne masíroval a prekrvoval pokožku, maximálne podporoval spaľovanie tukov a môžete si s ním dať aj poriadne do tela.


Konštrukcia:

HMS HHW09 sa skladá zo 16 častí, ktoré po zostavení tvoria skladateľnú obruč. Vo vnútri obruče tvoria diely koľajnicu, do ktorej sa pred zatvorením vloží "vozík" so 4 kolieskami na ložiskách, ktorý nazývame kotva. Ku kotve je pevne pripevnený dĺžkovo nastaviteľný popruh (22 - 38 cm), ku ktorému je pripevnené 400 gramové závažie, ktoré tvorí plastová guľa naplnená pieskom. Kotva sa počas tréningu pohybuje po obvode obruče a jej odstredivá sila zvyšuje intenzitu masáže. Každá časť obruče má pružinovú masážnu hlavicu, ktorá slúži na tlmenie vibrácií vznikajúcich pri pohybe kotvy počas cvičenia a zároveň slúži na masáž a prekrvenie pokožky. Intenzitu masáže ovplyvňuje rýchlosť otáčania pásu a dĺžka popruhu, na ktorom je pripevnené závažie.

Kotva je vybavená počítačom s displejom, ktorý zobrazuje počet obtočení obruče, aby počítadlo správne fungovalo, musíte na zatvorenie a otvorenie obruče použiť správny uzáver. Je označený "Sensoring Section No Dismantle".

HHW09 violet - konstrukce

Jednotlivé časti tvoria obruč  |  Masážna hlava na pružinách  |  Kotva s displejom, popruhom a závažím

Aby sme obruč uzavreli, musíme spojiť aspoň 14 dielov, pri tomto počte vznikne obruč s vnútorným priemerom 34,5 cm, ak spojíme všetky diely, vznikne obruč s vnútorným priemerom 39 cm. V porovnaní s klasickou obručou HMS HHW09 sedí pomerne tesne, a preto je ideálna pre obvody pása od 75 do 90 cm.


Používanie a tréning:

Pred začatím tréningu je potrebné obruč zostaviť, jednotlivé časti sa jednoducho spoja stlačením tlačidla (obrázok A.), nastavte vhodnú dĺžku obruče tak, aby nespadla z oblasti pása. Vložte kotvu do koľajnice (obrázok B.), umiestnite Hula Hop okolo pása a zaistite ju stlačením tlačidla (obrázok C.). Teraz už len stačí pohybom tyče upraviť dĺžku šnúry so závažím a môžeme začať cvičiť (obrázok D.). Hodíme závažie v smere, v ktorom budeme otáčať boky, a začneme cvičenie.

HHW09 violet - zapínání

Spojenie dielov  |  Nasadenie kotvy s počítadlom  |  Zatvorenie obruče  |  Hotovo

Ako závažie krúži okolo obruče, pôsobí odstredivá sila, ktorá je najsilnejšia na opačnej strane obruče, čiapočky na tejto strane sa začnú tlačiť do kože a spolu s pohybom závažia ich opäť vrátia do uvoľnenej polohy. Rýchlosť masáže teda závisí od rýchlosti krúženia bokov a jej intenzita závisí aj od vzdialenosti závažia od obruče. Tlak klobúkov na pokožku podporuje krvný obeh a zároveň odbúrava tukové tkanivo. Intenzívny tréning tiež zvyšuje srdcovú frekvenciu a 30 minút môže nahradiť hodinu plávania alebo až 3 hodiny behu.


Parametre:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, oceľ
  • Počet častí obruče: 16
  • Vnútorny priemer obruče: 34,5 - 39 cm
  • Pre obvod pása: 75 - 90 cm
  • Hmotnosť závažia: 400 g
  • Nastaviteľná dĺžka záťažovej šnúryí: 22 - 38 cm
  • Počítadlo: počet okruhov

 

 

 

 

 

Masážna obruč: Áno
Vnútorný priemer obruče: 39 cm
Počet částí: 16
Hmotnosť: 0,89 kg
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní