sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

Masážny hula hop HMS HHW09 so závažím a počítadlom ružový

Kód: 17-44-564
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
HMS HHW09 je skladacia masážna obruč, ktorá má rotujúce závažie s nastaviteľnou vzdialenosťou od obruče. Vnútorná strana obruče je vybavená masážnymi koncovkami. Počítadlo zobrazuje počet obtočení obruče.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
29.99 EUR
24.99 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
17-44-564
EAN:
5907695511963
Záruka:
2 roky mesiacov
Hmotnosť obruče:
462 g
Hmotnosť závažia:
380 g
Masážne výstupky:
Áno
Maximálny obvod pasu:
91 cm
Napájanie počítača:
Knoflíková batéria
Počet dielov:

Počet dielov, ktoré sa skladajú do obruče.

16
Počítač s displejom:
Áno
Vnútorný priemer obruče:

V prípade skladacích obručí je to priemer pri použití všetkých častí (maximálny možný priemer).

24 - 29 cm
Závažie:
Áno
Popis Masážny hula hop HMS HHW09 so závažím a počítadlom ružový

Masážna obruč hula hop HMS HHW09 fialová

Nazývajú sa rôzne - gymnastická obruč, hola hop, hula-hoop, kruh, ... Všetky tieto názvy nesú rovnaký produkt, plastový kruh, ktorý si môžete obtočiť okolo pása, užiť si s ním veľa zábavy a spáliť aj nejaké kalórie. Nižšie vám predstavíme model HMS HHW09, ktorý je navrhnutý tak, aby jemne masíroval a prekrvoval pokožku, maximálne podporoval spaľovanie tukov a môžete si s ním dať aj poriadne do tela.


Konštrukcia:

HMS HHW09 sa skladá zo 16 častí, ktoré po zostavení tvoria skladateľnú obruč. Vo vnútri obruče tvoria diely koľajnicu, do ktorej sa pred zatvorením vloží "vozík" so 4 kolieskami na ložiskách, ktorý nazývame kotva. Ku kotve je pevne pripevnený dĺžkovo nastaviteľný popruh (22 - 38 cm), ku ktorému je pripevnené 400 gramové závažie, ktoré tvorí plastová guľa naplnená pieskom. Kotva sa počas tréningu pohybuje po obvode obruče a jej odstredivá sila zvyšuje intenzitu masáže. Každá časť obruče má pružinovú masážnu hlavicu, ktorá slúži na tlmenie vibrácií vznikajúcich pri pohybe kotvy počas cvičenia a zároveň slúži na masáž a prekrvenie pokožky. Intenzitu masáže ovplyvňuje rýchlosť otáčania pásu a dĺžka popruhu, na ktorom je pripevnené závažie.

Kotva je vybavená počítačom s displejom, ktorý zobrazuje počet obtočení obruče, aby počítadlo správne fungovalo, musíte na zatvorenie a otvorenie obruče použiť správny uzáver. Je označený "Sensoring Section No Dismantle".

HHW09 violet - konstrukce

Jednotlivé časti tvoria obruč  |  Masážna hlava na pružinách  |  Kotva s displejom, popruhom a závažím

Aby sme obruč uzavreli, musíme spojiť aspoň 14 dielov, pri tomto počte vznikne obruč s vnútorným priemerom 24 cm, ak spojíme všetky diely, vznikne obruč s vnútorným priemerom 29 cm. V porovnaní s klasickou obručou HMS HHW09 sedí pomerne tesne, a preto je ideálna pre obvody pása od 75 do 90 cm.


Používanie a tréning:

Pred začatím tréningu je potrebné obruč zostaviť, jednotlivé časti sa jednoducho spoja stlačením tlačidla (obrázok A.), nastavte vhodnú dĺžku obruče tak, aby nespadla z oblasti pása. Vložte kotvu do koľajnice (obrázok B.), umiestnite Hula Hop okolo pása a zaistite ju stlačením tlačidla (obrázok C.). Teraz už len stačí pohybom tyče upraviť dĺžku šnúry so závažím a môžeme začať cvičiť (obrázok D.). Hodíme závažie v smere, v ktorom budeme otáčať boky, a začneme cvičenie.

HHW09 violet - zapínání

Spojenie dielov  |  Nasadenie kotvy s počítadlom  |  Zatvorenie obruče  |  Hotovo

Ako závažie krúži okolo obruče, pôsobí odstredivá sila, ktorá je najsilnejšia na opačnej strane obruče, čiapočky na tejto strane sa začnú tlačiť do kože a spolu s pohybom závažia ich opäť vrátia do uvoľnenej polohy. Rýchlosť masáže teda závisí od rýchlosti krúženia bokov a jej intenzita závisí aj od vzdialenosti závažia od obruče. Tlak klobúkov na pokožku podporuje krvný obeh a zároveň odbúrava tukové tkanivo. Intenzívny tréning tiež zvyšuje srdcovú frekvenciu a 30 minút môže nahradiť hodinu plávania alebo až 3 hodiny behu.


Parametre:

  • Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, oceľ
  • Počet častí obruče: 16
  • Vnútorny priemer obruče: 24 - 29 cm
  • Vonkajší priemer obruče: 34,5 - 39 cm
  • Pre obvod pása: 75 - 90 cm
  • Hmotnosť závažia: 400 g
  • Nastaviteľná dĺžka záťažovej šnúryí: 22 - 38 cm
  • Počítadlo: počet okruhov

 

 

 

 

 

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR