Po - Pá 7:30 - 16:00
sk-SK
Slovak
cart
Košík
menu

SV-HK0414 6V1 SADA ČINIEK 30 KG SPORTVIDA

Kód: 30-5-130
Skladom
Termín a spôsob doručenia
SPORTVIDA SV-HK0414 6v1 je súprava nakladacích jednoručných činiek, z ktorej si vďaka širokému príslušenstvu môžete zostaviť obojručnú os, kettlebell a multi grip činky. Rukoväte sa môžu používať ako podpery na kliky. Celková hmotnosť 30 kilogramov.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
97.42 EUR
81.18 EUR bez DPH
ks
gift
Pri nákupe nad 90€ uhradíme poštovné a pridáme darček.
percent
O 3 % lepšie ceny na celý sortiment pre registrovaných zákazníkov.
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
30-5-130
EAN:
5903949200645
Záruka:
2 roky
Hmotnosť sady:
30 kg
Celkový počet kotúčov:
16
Materiál kotúčov:
Cementom plnený plast
Jednoručná činka:
Áno
Obojručná činka:
Áno
Kettlebell:
Áno
Kufrík na uskladnenie:
Nie
Popis SV-HK0414 6V1 SADA ČINIEK 30 KG SPORTVIDA

 

Súprava s jednoručnými činkami SPORTVIDA SV-HK0414 6v1 30 kg

je ideálnym riešením pre každého, kto chce zdvíhať činky, či už má domácu posilňovňu, alebo si svoje vybavenie necháva pod posteľou.


Obsah balenia

Kotúče: sada SV-HK0414 obsahuje 16 kotúčov vyrobených z tzv. kompozitu - plastového plášťa vyplneného cementom. Výroba týchto typov závaží je ekonomická, ale v porovnaní s oceľovými kotúčmi sú náročnejšie na objem, takže zložená činka je pomerne objemná.

Nakládacie osi sú dve a sú vyrobené z plastu. Rukoväť je vrúbkovaná a pohodlne sa drží, nakladacie tŕne majú závit na upevnenie závažia pomocou uzáverov. 

Spojovacia časť pozostáva z kovovej rúrky, na koncoch sú zalisované závity na spojenie s nakladacou osou. Cez spojovací diel je natiahnutý ergonomicky tvarovaný penový valec, ktorý chráni chrbát pred otlačením a vďaka tvarovaniu ľahko nájdete stred činky.

Rukoväte / podpery na kliky sú vyrobené z tvrdého plastu, vnútorná (oranžová) časť je z tvrdenej gumy, ktorá zaisťuje bezpečné, pevné a pohodlné uchopenie. Tieto časti možno použiť ako úchyty na kettlebell, bočné úchyty na činky alebo samostatne ako podpery na kliky. V balení sú 2 kusy.

Základňa kettlebellu je tiež plastová s gumovou podložkou. Tŕň je so závitom a v balení je 1 kus.

Objímky sú plastové s výstupkami pre lepšiu ergonómiu a lepšie utiahnutie (zaistenie) kotúčov. Na os sa naskrutkujú a v balení sú 4 kusy.


So sadou SV-HK0414 si môžete zostaviť 6 rôznych posilňovacích zariadení naraz: jednoručné nakladacie činky, obojručné nakladacie činky, kettlebell, činky s viacerými úchopmi, činky s bočným úchopom a držiaky možno použiť ako podpery na kliky. Nižšie popíšeme skladanie jednotlivých variantov.

Jednoručná činka sa skladá z nakladacej osi, kotúčov a objímok. Os sa symetricky zaťaží rovnakými kotúčmi a závažia sa zaistia priskrutkovaním objímok. Nakladacie činky sa dajú zložiť dve.

SV-HK0415 - jednoručky

Obojručná činka sa skladá zo spojovacej časti, nakladacích osí, kotúčov a 4 kusov objímok. Na jednu stranu každej nakladacej osi naskrutkujte objímku a potom každú os z jednej strany zaskrutkujte do spojovacieho dielu tak, aby objímka bola na naskrutkovanej časti. Objímky sa používajú na utiahnutie spojenia medzi osou a spojovacím dielom, pričom ľahkým utiahnutím objímky proti spojovaciemu dielu sa vytvorí tzv. "kontra". Kotúče naložte symetricky na voľné časti a zaistite ich zvyšnými objímkami. Ak sa potrebné kotúče nezmestia na činku, možno ich pred zložením umiestniť medzi rukoväť a objímku, toto zloženie je najlepšie opísané na obrázku nižšie. Obojručnú os možno zložiť iba jednu.

SV-HK0415 - obouruční varianty

Kettlebell sa skladá zo základne, kotúčov a rukoväte. Na základňu s gumovou podložkou umiestnime príslušný počet závaží, ktoré zaistíme priskrutkovaním rukoväte, ak použijeme menej závaží a tŕň by zasahoval do priestoru rukoväte, vyplníme priestor medzi kotúčmi a rukoväťou priskrutkovaním príslušného počtu objímok tak, aby sa celá jednotka dala utiahnuť a zároveň aby os nezasahovala do priestoru rukoväte.

SV-HK0415 - kettlebell

Činka s bočným úchopom je totožná s jednoručnou činkou, kde namiesto jednej objímky používame rukoväť. Táto činka môže nahradiť kettlebell.

Činka s viacerými úchopmi tiež vychádza z jednoručnej činky, ale tentoraz sme obe objímky nahradili rukoväťou, táto činka je ideálna na symetrický tréning paží a ramien.

SV-HK0415 - činka s více úchopy

Podpery na kliky sa používajú samostatne v pároch. Podpery umožňujú vykonávať hlboké kliky, ktoré sú účinnejšie ako klasické kliky, a používanie podpier chráni zápästie pred zranením, pretože je v prirodzenejšej polohe.

SV-HK0415 - podpěry


Parametre:

Materiál: PVC, cement, EVA

Sada obsahuje:

 • 2 x jednoručná nakladacia osa
 • 1 x spojovací diel
 • 16 x závažia ( kotúč)
 • 4 x objímka
 • 1 x nakladací tŕň
 • 2 x rukoväť / podpera na kliky

Nakladacia os:

 • Počet kusov: 2
 • Celkové rozmery: 36 cm x 22 mm
 • Rozmery rukoväte: 13,5 cm

Spojovací kus:

 • Počet kusov: 1
 • dĺžka: 38,5 cm

Kotúče:

 • 1,25 kg, 16 x 3 cm, 4 kusy
 • 1,5 kg, 17,5 x 3 cm, 4 kusy
 • 2,0 kg, 19,5 x 3 xm, 4 kusy
 • 2,5 kg, 20,5 x 3 cm, 4 kusy

Trny na kettlebell:

 • Počet kusov: 1

Podpery na kliky/rukoväte:

 • Počet kusov: 2

Hmotnosť: 30 kg


Na ilustráciu použitia pridávame video s alternatívnym modelom od spoločnosti HMS:

 

 

 

Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR