-24%
Súprava odporových gúm Hip band HMS HB12 3v1

Súprava odporových gúm Hip band HMS HB12 3v1

Kód 17-33-111
EAN: 5907695540895
Záruka: 2 roky
Výrobca: HMS
9.53 EUR
Bežná cena: 12.46 EUR
Skladom 239 ks
Pri nákupe nad 92 EUR zaplatíme poštovné a pridáme darček
Zľava 3% na nezľavnený tovar pre registrovaných zákazníkov.

Súprava Hip band HMS HB12 3v1 pre posilnenie sedacích svalov a svalov dolných končatín. Balenie obsahuje 3 gumy veľkosti S, M a L.... Viac informácií

Opis produktu

Súprava odporových gúm Hip band HMS HB12 3v1

Súprava 3 posilňovacích gúm typu Hip band, alebo tiež „booty bands”. Jedná sa o textilné odporové gumové slučky s obvodom 60 až 90 cm. Na rozdiel od krátkych odporových gúm sú hip bandy pevnejšie a majú väčší odpor, sú teda efektívnejšou cvičebnou pomôckou na posilňovanie sedacích svalov, stehien a celej spodnej polovice tela. Tieto textilné gumy sú vyrobené z odolného elastického materiálu a z vnútornej strany sú opatrené protišmykovým pásikom. Vďaka tomu sú pohodlnejšie a príjemnejšie pri kontakte s pokožkou a sú vhodné aj pre ľudí s alergiou na latex.


Základným princípom posilňovania je odpor gumy, jej rozsah je vyjadrený hodnotou odporu v kg. Ten udáva, aký odpor guma kladie pri ľahkom a maximálnom zaťažení. Odpor gumy teda nie je pevný a so zaťažením môžete pracovať. Pre ľahšiu orientáciu sú jednotlivé stupňa odlíšené aj farebne.


V súčasnej dobe patria posilňovacie odporové gumy k bežnému vybaveniu športovcov a sú neoddeliteľnou súčasťou tréningov na všetkých výkonnostných úrovniach naprieč športovým spektrom. Využijete ich nielen na domáce cvičenie, ale aj ako doplnok pri cvičení aerobiku, pilates, jogy, zumby, gymnastiky, v bojových športoch, vo vzpieraní čiže powerliftingu, pri bench presse, drepe, mŕtvom ťahu alebo počas strečingu. Čím ďalej väčšie uplatnenie nachádza aj na poli rehabilitačných cvičení. Vďaka svojim rozmerom si ich jednoducho vezmete kdekoľvek so sebou, sú ideálne na cesty alebo dovolenku, kde nie je dostatok priestoru alebo času na cvičenie v posilňovni a ľahko sa tak udržíte stále vo forme.


PARAMETRE

  • Súprava obsahuje 3 Hip bandy s rozmermi:
    S (červená) - 66 x 8 cm
    M (modrá) - 78 x 8 cm
    L (zelená) - 86 x 8 cm
  • Odpor: cca 54 kg
  • Materiál: 50 % latex, 50 % polyester
  • Záruka: 24 mesiacov

 

Pre inšpiráciu na tréning nôh a zadku s hip bandy pozrite tu:

Související produkty
Bezplatná doprava
Pri nákupe nad 80 EUR
Objednajte si do 12:00
a tovar vám odošleme ešte dnes!
Vrátenie tovaru
do 30 dní